Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

LATARKA DEFENCE HELIKON

819

Nowy produkt

Latarka Helikon Defence 

Długość całkowita: 150 mm

Średnica na uchwycie: 22 mm

Zasilanie: 2 X AA

Moc: 200 lumenów

Tryby świecenia: 100%/50%/STROBOSKOP

Zoom: BRAK

Więcej szczegółów

Więcej informacji

LATARKA TAKTYCZNA HELIKON DEFENCE

Jest to latarka oparta na poprzedniej dobrze znanej latarce tej marki, wcześniej latarka nosiła nazwę Defender. Jeśli chodzi o formę samej latarki nie zaistniały tu jakieś znaczące zmiany, jednak istotną kwestią odróżniającą ją od poprzednika jest zastosowana dioda. W przypadku tej latarki mamy do czynienia z diodą CREE XPG, która generuje moc światła na poziomie 200 lumenów, czyli prawie dwa razy więcej niż w przypadku poprzedniej wersji. 

Latarka jest kompaktowych rozmiarów i raczej nie odbiega znacząco wyglądem od podobnych konkurencyjnych konstrukcji. Obudowa latarki Defence została wykonana ze stopu aluminium 6061. Całość prezentuje się bardzo solidnie, a masa latarki sprawia że trzyma się ją pewnie, dodatkowo dla poprawienia chwytu zastosowano ryflowania na powierzchni. Do przenoszenia latarki przewidziano mocny metalowy klip który pozwala na zamocowanie latarki na krawędzi kieszeni czy też przyczepienie do taśm montażowych na ekwipunku. 

Włączanie latarki odbywa się za pomocą włącznika umieszczonego w tylnej części latarki. Do dyspozycji mamy 3 tryby świecenia 100%, 50% oraz funkcję stroboskop. Światło latarki ma barwę zbliżoną do naturalnego światła, dzięki czemu oświetlane przedmioty widziane są w wyraźnych kolorach. Latarka Defence to nowa latarka oparta na sprawdzonych rozwiązaniach dlatego wybierając ten model latarki taktycznej możemy mieć pewność że dokonujemy prawidłowego wyboru. Zalety tej latarki z pewnością docenia pracownicy służb mundurowych jak i cywilni użytkownicy szukający solidnej latarki do zadań specjalnych. 

Opinie

Oceń 
2019-04-17

mocna

Bardzo solidna latarka

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  LATARKA DEFENCE HELIKON

  LATARKA DEFENCE HELIKON

  Latarka Helikon Defence 

  Długość całkowita: 150 mm

  Średnica na uchwycie: 22 mm

  Zasilanie: 2 X AA

  Moc: 200 lumenów

  Tryby świecenia: 100%/50%/STROBOSKOP

  Zoom: BRAK

  Produkty powiązane