Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MACTRONIC BLACK EYE MINI

L-MX512L

Nowy produkt

Mactronic Black Eye Mini

Moc: 115 lumen

Zasięg: 100 m

Czas pracy: 1 h 30 m

Źródło światła: Cree XR-E LED

Zasilanie: Bateria AA (w zestawie) 

Wymiary: 124.5 - 118 × 29 × 23 mm

Waga: 104 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

LATARKA TAKTYCZNA MACTRONIC BLACK EYE MINI

Najmniejsza z serii latarek patrolowych w odróżnieniu od większych latarek z tej serii posiada regulowany zoom umożliwiający dopasowanie wiązki światła do potrzeb. Niewątpliwą zaletą tej latarki taktycznej jest jest kompaktowy rozmiar umożliwiający łatwe przenoszenie zarówno wśród ekwipunku jak i przy pasku. Latarka Black Eye Mini posiada metalowy klips umożliwiający zaczepienie do paska bądź krawędzi kieszeni, te proste rozwiązanie znacząco podnosi komfort korzystania. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt że klips posiada wygięcie w kształcie litery S, dzięki czemu możemy wykorzystywać go dwukierunkowo, rozwiązanie bardzo przydatne kiedy wykonujemy czynności i mamy obie ręce zajęte a potrzebujemy dodatkowego źródła oświetlenia.

Obudowa latarki Black Eye mini wykonana została z wysokogatunkowego aluminium, co zapewnia podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne wynikające z upadku. Na obudowie zastosowano wydatne ryflowanie, które znacząco poprawia chwyt latarki nawet w rękawiczkach. Głowica latarki posiada regulację wiązki światła przez przekręcenie, aby ułatwić korzystanie z tej funkcji głowica latarki posiada specjalnie wyprofilowany kształt zapobiegający zsunięciu dłoni podczas regulacji. Latarka cechuje się również zadowalającą masą na poziomie 80 gram. 

Źródło zasilania to bardzo istotna kwestia w przypadku każdej latarki, w latarce Black Eye Mini zastosowano zasilanie za pomocą jednej baterii w standardzie AA. Główną zaletą takiego rozwiązania jest szybka wymiana baterii oraz szeroka dostępność tego rodzaju ogniw. 

Zasięg latarki Black Eye Mini

Pomimo niewielkich rozmiarów latarki zasięg światła generowanego światła przez diodę Osram™ P8 5W LED wynosi aż 100 metrów, jest to możliwe głównie dzięki zastosowanej funkcji zoom, która umożliwia skupienie wiązki światła.

Czas pracy na poszczególnych trybach:W zestawie:
100% - 1 h 30 min
30% - 6 h
Latarka
Bateria
Klips

Opinie

Napisz opinię

MACTRONIC BLACK EYE MINI

MACTRONIC BLACK EYE MINI

Mactronic Black Eye Mini

Moc: 115 lumen

Zasięg: 100 m

Czas pracy: 1 h 30 m

Źródło światła: Cree XR-E LED

Zasilanie: Bateria AA (w zestawie) 

Wymiary: 124.5 - 118 × 29 × 23 mm

Waga: 104 g

Produkty powiązane