Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

LATARKA CZOŁOWA FENIX HL 16 Zobacz większe

LATARKA CZOŁOWA FENIX HL 16

Nowy produkt

Więcej informacji

Latarka czołowa HL16

Czołówka to wygodne źródło światła pozwalające na pracę bez konieczności przytrzymywania klasycznej latarki. To także dobry sposób na określenie swojej pozycji w przypadku słabego oświetlenia, w przypadku tej konkretnej latarki jest to zdecydowanie główne przeznaczenie dla jakiego została stworzona. Dzięki lekkiej konstrukcji i niewielkim wymiarom z pewnością sprawdzi się jako idealna latarka dla dziecka. 

Dzięki optymalnej mocy 70 lumen sprawdzi się do prac na niewielkim dystansie, to także dobra propozycja dla osób aktywnych fizycznie, biegających czy spacerujących w warunkach słabego oświetlenia. Latarka posiada jeden pas do zamocowania na obwodzie głowy, dzięki niewielkiej masie z powodzeniem wystarczy do solidnego przytrzymania latarki podczas wykonywania różnych zadań.

Bardzo istotne jest zasilanie latarki z pojedynczej baterii typu paluszek AA, którą z łatwością dokupimy w praktycznie każdym sklepie. Dzięki kilku trybom świecenia latarkę możemy ustawić według potrzeb, a niski poziom świecenia białą diodą pozwala na nieprzerwaną pracę przez 60 godzin.

Istotną cechą latarki jest świecenie diodą w kolorze czerwonym, jest to bardzo dobre rozwiązanie na wykorzystanie w terenie jako latarka taktyczna, a sprawdzi się również jako sygnalizator podczas np marszu, umieszczenie na końcu poruszającej się kolumny pozwoli ustalić kierunek.

Latarki Fenix to sprawdzone i dopracowane latarki różnego zastosowania, kupując produkty tej marki nie ryzykujesz.

Tryb światła:

Białe max /70 lumen/3 godziny pracy

Białe średni/30 lumen/7 godzin pracy

Białe niski/4 lumeny/60 godzin pracy

Białe bardzo niski/1 lumen/ 70 godzin pracy

Czerwone niski/ 1 lumen/ 75 godzin pracy

Czerwone strobo/ 1 lumen/ 150 godzin pracy

Waga: 55 gram (bez baterii)

Opinie

Napisz opinię

LATARKA CZOŁOWA FENIX HL 16

LATARKA CZOŁOWA FENIX HL 16

Produkty powiązane