Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NERKA MAGNUM PLOVER

Nowy produkt

Saszetka Magnum Plover 

Wymiary: 21 cm x 14 cm x 8 cm (Szerokość x wysokość x grubość)

Waga: 150 g

Pojemność: ok 2 L

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NERKA TAKTYCZNA MAGNUM PLOVER 

Kiedy pojemność kieszeni jest niewystarczająca a przechowywanie w plecaku ogranicza szybki dostęp z pomocą przychodzą saszetki biodrowe typu nerka. Firma Magnum proponuje kompaktowej wielkości torbę umożliwiającą pomieszczenie najpotrzebniejszych przedmiotów w zasięgu ręki. 

Kształt i wykończenie nie zdradzają jej militarnego rodowodu, a funkcję przypadną do gustu osobom korzystającym z taktycznych rozwiązań. Ze względu na swoje cechy model ten jest wybierany zarówno przez pracowników służb mundurowych jak i cywilnych użytkowników do codziennej eksploatacji. 

Główna komora zamykana jest przy użyciu dwukierunkowego zamka błyskawicznego z myślą o osobach prawo i leworęcznych. Poza tym mamy do dyspozycji jeszcze dwie płaskie kieszonki: jedną od strony ciała użytkownika oraz jedna na froncie. Utrudniony dostęp do kieszonki ulokowanej przy ciele sprawia że nadaje się ona do przechowywania ważniejszych elementów wyposażenia czy dokumentów takich jak np. paszport. 

Wewnątrz głównej komory nerka Magnum Plover znajdziemy siatkową kieszonkę zamykaną zamkiem błyskawicznym, która może posłużyć do stworzenia minimalistycznego zaplecza medycznego. Po przeciwnej stronie ulokowano praktyczny organizer z wydzielonymi płaskimi kieszonkami oraz uchwytami wykonanymi z taśmy gumowej, ta przestrzeń sprawdzi się do przenoszenia latarki, multitoola itp. 

Na zewnętrznej części znajduje się haftowane logo marki MAGNUM oraz taśma montażowa pozwalająca zamocować małe elementy dodatkowego wyposażenia takie jak np. karabińczyki. 

Opinie

Oceń 
2020-08-07

polecam

Fajna nerka w dobrej cenie

  Oceń 
  2020-05-28

  Super

  Bardzo dobry produkt. :)

   Oceń 
   2020-03-06

   polecam

   Bardzo fajna nerka w dobrej cenie. Używam już prawie 3 miesiące i jestem zadowolony.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    NERKA MAGNUM PLOVER

    NERKA MAGNUM PLOVER

    Saszetka Magnum Plover 

    Wymiary: 21 cm x 14 cm x 8 cm (Szerokość x wysokość x grubość)

    Waga: 150 g

    Pojemność: ok 2 L

    Produkty powiązane