Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NERKA HELIKON-TEX POSSUM

Nowy produkt

Nerka militarna Helikon Possum

Waga: ok 200 g

Wymiary: 22 cm x 14 cm (szerokość x wysokość)

Zamki: YKK®

Materiał: Cordura® 500D

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NERKA TAKTYCZNA HELIKON-TEX POSSUM

Kompaktowych rozmiarów torba biodrowa typu nerka wyprodukowana przez firmę Helikon-tex. Model dobrze znany pasjonatom wyposażenia taktycznego z pod znaku kameleona. Rozmiary saszetki pozwalają komfortowo wykorzystywać ją na co dzień do przenoszenia niewielkich podręcznych przedmiotów takich jak portfel latarka czy multitool. 

Do jej wykonania użyto oryginalnej Cordury 500D, dzięki czemu jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne czy standardowe zniszczenia wynikające z użytkowania. Materiał z którego została wykonana cechuje się również podwyższoną odpornością na wodę. 

Do przenoszenia przewidziano regulowaną taśmę nośną  zamykaną za pomocą klamerki z tworzywa sztucznego, istnieje możliwość zdjęcia paska nożnego i zaczepienie na własnym pasku np od spodni. Do tego celu od wewnętrznej strony nerka Possum posiada szeroki kanał pozwalający na przepuszczenie przez niego pasa. 

Od zewnątrz mamy dostęp do trzech kieszeni, jedna ulokowana od wewnętrznej strony pozwala na przenoszenie dokumentów. Na froncie znajduje się również płaska kieszonka na której naszyto panel rzepu pozwalający na wygodną personalizację, Główna komora posiada dwukierunkowy zamek z myślą o lewo jak i prawo ręcznych użytkownikach, wewnątrz znajdziemy przemyślany organizer pozwalający na uporządkowanie przenoszonego ekwipunku. 

Nerka Helikon Possum jest chętnie wybierana zarówno przez cywilnych użytkowników jak pracowników służb mundurowych jako element wyposażenia taktycznego. 

Czym różni się nerka Helikon Possum od modelu Bandicoot?

Model Possum jest nieco mniejszy od torby biodrowej Bandicoot, ma nieco inny kształt a wewnętrzny organizer umieszczony w głównej komorze nie ma możliwości demontażu tak jak w większym modelu tego Producenta.

Opinie

Oceń 
2021-09-02

Bardzo mocna nerka

Wytrzymały materiał i fajny krój

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  NERKA HELIKON-TEX POSSUM

  NERKA HELIKON-TEX POSSUM

  Nerka militarna Helikon Possum

  Waga: ok 200 g

  Wymiary: 22 cm x 14 cm (szerokość x wysokość)

  Zamki: YKK®

  Materiał: Cordura® 500D

  Produkty powiązane