Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PORTFEL MAGNUM

985

Nowy produkt

Portfel militarny MAGNUM

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PORTFEL MAGNUM WALLET

Portfel Magnum to propozycja dla osób aktywnych, które potrzebują sprawdzonych rozwiązań. Akcesoria firmy Magnum cieszą się od lat uznaniem zarówno służb mundurowych jak i cywilnych użytkowników. 

Portfel Magnum Wallet posiada wygodny karabińczyk który podnosi bezpieczeństwo przechowywanych w portfelu przedmiotów utrudniając kradzież czy przypadkowe wysunięcie. Karabińczyk przymocowany jest do całości przez dwa metalowe kółka i materiałowy uchwyt, wiec jeśli nie jest nam potrzebny można go łatwo usunąć.  Na froncie znajdziemy haftowane logo marki MAGNUM. 

Od zewnętrznej strony umieszczono niedużą kieszonkę zamykaną suwakiem, która idealnie sprawdzi się do przenoszenia drobnych, 

Wewnątrz znajduje się obszerna kieszonka przeznaczona do noszenia banknotów, jest zabezpieczona jednokierunkowym zamkiem błyskawicznym. Również w taki sam sposób zabezpieczono siatkową kieszonkę domyślnie umieszczoną wewnątrz do przenoszenia dokumentów. Poza tym znajdziemy środkowy panel przygotowany do przechowywania kart oraz dwie płaskie kieszonki do przenoszenia dokumentów.

Portfel Magnum Wallet zamykany jest rzepem, idealnie sprawdzi się jako prezent bądź dodatek dla ochroniarza czy policjanta. 

Opinie

Napisz opinię

PORTFEL MAGNUM

PORTFEL MAGNUM

Portfel militarny MAGNUM

Produkty powiązane