Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MIL-TEC HEXTAC

Nowy produkt

Kieszeń Mil-tec Hextac

Wysokość: 15,5 cm

Szerokość: 11 cm

Materiał: 100% Poliester 

Producent: Mil-tec

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ZASOBNIK MIL-TEC HEXTAC

Jeśli szukasz dodatkowej kieszeni do rozbudowania plecaka czy też potrzebujesz niewielkiej saszetki przypinanej do paska, ten model zgrabnego zasobnika jest szczególnie godny uwagi. Dwa pasy nożne zapinane na metalowe napy umożliwiają zaczepienie kieszonki zarówno do plecaka, torby oraz przypięcie do pasa. Wewnętrzna część została wykończona przewiewną siatką, która podnosi komfort użytkowania kiedy nosimy kieszeń na pasku. 

Zasobnik został wyposażony w dużą ilość kieszeni dzięki czemu docenią go osoby przenoszące dużo niewielkich przedmiotów takich jak krzesiwa, podręczne niewielkie nożyki bądź latarki. Na froncie znajduje się klapka z niewielką płaską kieszonką zamykaną na rzep i zabezpieczoną klamerką zatrzaskową. Wewnątrz znajduje się kieszonka z dwiema przegródkami z czego jedna wykonana jest z siatki. Od góry saszetki mamy dostęp do największej komory w której również znajdują się dwie przegródki. Główna komora zamykana jest za pomocą dwukierunkowego zamka błyskawicznego. Na końcach suwaków zastosowano pętelki umożliwiające korzystanie z kieszonki nawet w grubych rękawiczkach.

Po bokach kieszonki znajdziemy regulowane gumo-sznurki, które mogą posłużyć do montażu dodatkowego oporządzenia. Całość została wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Materiał użyty do produkcji kieszeni Mil-tec Hextac charakteryzuje się podwyższoną odpornością na przemakanie, jednak nie jest on całkowicie wodoodporny. Zasobnik nadaję się do wykorzystania jako dodatkowa kieszeń plecaka i z pewnością pomoże uporządkować mniejsze przedmioty.

Opinie

Oceń 
2019-04-05

Fajna kieszeń

Polecam szczególnie jak ktoś lubi mieć dużo gadżetów pod ręką. Fajna do przenoszenia telefonu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  MIL-TEC HEXTAC

  MIL-TEC HEXTAC

  Kieszeń Mil-tec Hextac

  Wysokość: 15,5 cm

  Szerokość: 11 cm

  Materiał: 100% Poliester 

  Producent: Mil-tec

  Produkty powiązane