Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

ZASOBNIK BADGER ADMIN POUCH

687

Nowy produkt

Pokrowiec Badger Admin Pouch

Wysokość: 180 mm

Szerokość: 125 mm

Grubość: 35 mm

Kolor: oliwkowy

Więcej szczegółów

Więcej informacji

POKROWIEC/ZASOBNIK BADGER TACTICAL ADMIN POUCH

Niewielka saszetka mocowana za pomocą systemu MOLLE pozwoli na przenoszenie najpotrzebniejszych przedmiotów na pasku bądź umożliwi przytroczenie dodatkowego oporządzenia do plecaka. 

Na frontowej części zasobnika znajdziemy niewielką kieszonkę wyposażoną w elastyczne, gumowe brzegi umożliwiające dopasowanie kształtu i wymiary do przenoszonego przedmiotu, kieszonka sprawdzi się do przenoszenia telefonu bądź innych przedmiotów o podobnym kształcie. Kieszonka zamykana jest klapką wykonaną z taśmy nośnej o szerokości 5 cm i klamry zamykanej na zatrzask. Obok kieszonki znajdziemy miejsce wygospodarowane na długopis bądź inny podłużny wąski przedmiot o średnicy mniejszej niż 20 mm. 

Do dyspozycji mamy również dwie kieszenie zamykane pojedynczymi zamkami błyskawicznymi. Do wygodnego zamykania na maszynkach suwaków zastosowano zakończenia ułatwiające chwycenie nawet przy użyciu rękawiczek. W obu kieszonkach znajdziemy dodatkowe przegrody umożliwiające uporządkowanie ekwipunku. Zasobnik sprawdzi się doskonale jako kieszeń EDC czy niewielka apteczka mocowana do plecaka, albo noszona przy pasku.

Saszetka mocowana jest za pomocą systemu kompatybilnemu z MOLLE.

Opinie

Napisz opinię

ZASOBNIK BADGER ADMIN POUCH

ZASOBNIK BADGER ADMIN POUCH

Pokrowiec Badger Admin Pouch

Wysokość: 180 mm

Szerokość: 125 mm

Grubość: 35 mm

Kolor: oliwkowy

Produkty powiązane