Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Zasobnik MB-10

Nowy produkt

Zasobnik zrywany MB-10 TEXAR

Wymiary: 20 cm x 18 cm x 10 cm

Waga: 0,13 kg

Materiał: Poliester 1000 D

Producent: TEXAR

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

37.00 zł

Więcej informacji

ZASOBNIK MB-10 TEXAR

Zasobnik MB-10 to ładownica zaprojektowana jako średniej wielkości kieszeń z możliwością wykorzystania jako apteczkę. System montażu składa się z dwóch części dzięki czemu jedną z nich umieszczamy za pomocą taśm w standardzie MOLLE-dla przykładu na plecaku a drugą część czyli apteczkę mocujemy do niej za pomocą rzepu który dodatkowo wspomaga taśma zapinana za pomocą klamry. Taśma mocująca całość odpowiada za stabilizację torby podczas przemieszczania się oraz zabezpiecza przed odpięciem całości i zagubieniem. 

Ładownica sprawdzi się jako podręczna apteczka umożliwiająca szybki dostęp do zawartości bez konieczności zdejmowania całego plecaka. W celu szybkiego zerwania zastosowano w niej duży wygodny uchwyt wykonany z taśmy nośnej, jego duży rozmiar umożliwia łatwy dostęp nawet w dosyć grubych rękawicach taktycznych. 

Na zewnętrznej części zasobnika znajduje się nieduży panel rzepu umożliwiający personalizację za pomocą oznaczeń kompatybilnych z Velcro.  

Zasobnik MB-10 występuje w różnych kamuflażach, dlatego z pewnością ta apteczka będzie pasowała do twojego plecaka militarnego. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zasobnik MB-10

Zasobnik MB-10

Zasobnik zrywany MB-10 TEXAR

Wymiary: 20 cm x 18 cm x 10 cm

Waga: 0,13 kg

Materiał: Poliester 1000 D

Producent: TEXAR

Produkty powiązane