Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Zobacz większe

NÓŻ MOTYLEK TRENINGOWY

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

25.00 zł

Więcej informacji

NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY

Norze składane cieszą się dużą popularnością, głównie dzięki temu że łatwo można je przenosić, są bezpieczne i nie zajmują dużo miejsca. Pośród różnych konstrukcji scyzoryków noże motylkowe są szczególnie charakterystyczne, swoją nazwę zawdzięczają konstrukcji przywodzącą na myśl dwa symetryczne skrzydła.

To co szczególnie wyróżnia motylki spośród innych scyzoryków to także możliwość wykonywania trików, żaden inny nóż nie otwiera się tak efektownie, a zarazem posiada prostą praktycznie bezawaryjną konstrukcję. Mechanizm składania motylka sprawia że ciężko jest popsuć nożyk tego typu. 

Nóż treningowy różni się od wersji standardowej tępym wykończeniem głowni, dzięki czemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z motylkiem. Każdy początkujący może mieć trudności z opanowaniem scyzoryka w pierwszym kontakcie, jednak zwykłe uproszczenie jakim jest zastosowana atrapa ostrza pozwala na bezbolesny trening. Dzięki dobrej relacji ceny do jakości jest to jeden z najchętniej wybieranych noży motylkowych treningowych. Dodatkową zaletą i ewenementem w tej kategorii cenowej jest konstrukcja skręcana za pomocą śrub, dzięki czemu w każdej chwili możemy dostosować luzy naszego motylka do własnych potrzeb.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NÓŻ MOTYLEK TRENINGOWY

NÓŻ MOTYLEK TRENINGOWY

Produkty powiązane