Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

DOCUMENT CASE INSERT

809

Nowy produkt

Kieszeń do montażu na rzepie wewnątrz plecaka

Wymiary zewnętrzne: 17 x 12 cm

Materiał: Cordura 

Kolor: Coyote

Montaż: rzep 

Producent: Helikon-tex

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

44.90 zł

Więcej informacji

HELIKON-TEX DOCUMENT CASE INSERT

Kieszeń do montażu wewnątrz plecaka bądź torby z panelem rzepu typu Velcro. Ta nieduża kieszeń pozwoli uporządkować dokumenty i drobne przedmioty w plecaku. Dzięki zastosowaniu rzepu montaż jak i demontaż kieszeni jest niezwykle prosty, szybki i wygodny. Produkt w większości został wykonany z Cordury co gwarantuje najwyższą jakość i odporność na zużycie podczas standardowej eksploatacji. Kieszeń na dokumenty może być mocowana wszędzie gdzie znajduję się panel rzepu, jednak należy pamiętać o ostrożności i mocować ją wewnątrz toreb bądź plecaków, ponieważ główną zaletą montażu na rzepie jest szybkość zdejmowania i możemy łatwo zgubić ten element jeśli będzie mocowany na zewnątrz bez dodatkowego zabezpieczenia. 

W kieszeni znajdziemy zamek błyskawiczny dwukierunkowy chroniący zawartość. Na zewnątrz znajdziemy dwie pętelki umożliwiające dodatkowe zabezpieczenie kieszeni. W tylnej części kieszeni na dokumenty znajduje się twarda strona rzepu, jest ona zabezpieczona panelami z miękką stroną rzepu, dzięki czemu możemy też przenosić kieszeń swobodnie wewnątrz plecaka bez konieczności stałego montażu. 

Wewnątrz znajdują się wygodne przegródki, które z łatwością pomieszczą większość podstawowych dokumentów. Po jednej stronie znajdziemy kieszeń siatkową przez którą widać zawartość, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do przenoszenia podstawowych opatrunków itp. Ta kieszeń sprawdzi się z pewnością w przypadku plecaka EDC, w którym znajdziemy obszerny panel rzepu do wykorzystania. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DOCUMENT CASE INSERT

DOCUMENT CASE INSERT

Kieszeń do montażu na rzepie wewnątrz plecaka

Wymiary zewnętrzne: 17 x 12 cm

Materiał: Cordura 

Kolor: Coyote

Montaż: rzep 

Producent: Helikon-tex

Produkty powiązane