Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

DOCUMENT CASE INSERT

809

Nowy produkt

Kieszeń do montażu na rzepie wewnątrz plecaka

Wymiary zewnętrzne: 17 x 12 cm

Materiał: Cordura 

Kolor: Coyote

Montaż: rzep 

Producent: Helikon-tex

Więcej szczegółów

Więcej informacji

HELIKON-TEX DOCUMENT CASE INSERT

Kieszeń do montażu wewnątrz plecaka bądź torby z panelem rzepu typu Velcro. Ta nieduża kieszeń pozwoli uporządkować dokumenty i drobne przedmioty w plecaku. Dzięki zastosowaniu rzepu montaż jak i demontaż kieszeni jest niezwykle prosty, szybki i wygodny. Produkt w większości został wykonany z Cordury co gwarantuje najwyższą jakość i odporność na zużycie podczas standardowej eksploatacji. Kieszeń na dokumenty może być mocowana wszędzie gdzie znajduję się panel rzepu, jednak należy pamiętać o ostrożności i mocować ją wewnątrz toreb bądź plecaków, ponieważ główną zaletą montażu na rzepie jest szybkość zdejmowania i możemy łatwo zgubić ten element jeśli będzie mocowany na zewnątrz bez dodatkowego zabezpieczenia. 

W kieszeni znajdziemy zamek błyskawiczny dwukierunkowy chroniący zawartość. Na zewnątrz znajdziemy dwie pętelki umożliwiające dodatkowe zabezpieczenie kieszeni. W tylnej części kieszeni na dokumenty znajduje się twarda strona rzepu, jest ona zabezpieczona panelami z miękką stroną rzepu, dzięki czemu możemy też przenosić kieszeń swobodnie wewnątrz plecaka bez konieczności stałego montażu. 

Wewnątrz znajdują się wygodne przegródki, które z łatwością pomieszczą większość podstawowych dokumentów. Po jednej stronie znajdziemy kieszeń siatkową przez którą widać zawartość, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do przenoszenia podstawowych opatrunków itp. Ta kieszeń sprawdzi się z pewnością w przypadku plecaka EDC, w którym znajdziemy obszerny panel rzepu do wykorzystania. 

Opinie

Napisz opinię

DOCUMENT CASE INSERT

DOCUMENT CASE INSERT

Kieszeń do montażu na rzepie wewnątrz plecaka

Wymiary zewnętrzne: 17 x 12 cm

Materiał: Cordura 

Kolor: Coyote

Montaż: rzep 

Producent: Helikon-tex

Produkty powiązane