Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PLECAK WISPORT SPARROW II 20

Nowy produkt

Plecak Wisport Sparrow II 20 L

Wymiary: 41 cm x 28 cm x 16 cm

Pojemność: 20 L

Materiał: Cordura

Klamry: Duraflex

Waga: 1150 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLECAK WOJSKOWY WISPORT SPARROW II 20 L

Produkty marki Wisport są znane z ponadprzeciętnej jakości wykonania i świetnej wytrzymałości na zniszczenie mechaniczne. Firma Wisport to czołowy krajowy producent osprzętu taktycznego w tym także plecaków, model Sparrow doczekał się drugiej generacji i kilku ulepszeń względem poprzedniej wersji. 

Plecak Wisport Sparrow 20 to ikona plecaków militarnych i z powodzeniem można bez problemu spotkać ten plecak praktycznie w każdej jednostce wojskowej. Jest chętnie wybierany przez żołnierzy zawodowych oraz kadetów szkół militarnych. Plecaki firmy Wisport produkowane są z oryginalnej Cordury o bardzo wysokiej odporności na przetarcia i zniszczenie wynikające ze standardowej eksploatacji. Szeroki wybór wersji kolorystycznych sprawia że po plecak Wisport Sparrow chętnie sięgają również cywile potrzebujący mocnego plecaka do turystyki.

Forma tego plecaka jest dość prosta ponieważ postawiono w tym modelu na funkcjonalność i wytrzymałość, dodatkowo istnieje możliwość szybkiej i wygodnej rozbudowy plecaka o dodatkowe kieszenie dzięki dużej ilości taśm nośnych dostępnych na froncie i bokach plecaka. 

W przedniej części oprócz trzech rzędów wspomnianych wcześniej taśm montażowych znajdziemy płaską kieszonkę zamykaną na zamek błyskawiczny. Kieszonka posiada wymiary ok 20 cm głębokości i 19 cm szerokości, sprawdzi się do przenoszenia płaskich przedmiotów takich jak mapy itp. Również na froncie znajdziemy panel rzepu o wymiarach 10 x 4,5 cm oraz dwie długie regulowane taśmy zapinane na klamry z tworzywa sztucznego. Taśmy przeznaczone są do troczenia dodatkowych elementów wyposażenia takich jak karimata czy inne duże ale stosunkowo lekkie przedmioty. 

Podobne taśmy-troki znajdziemy po bokach plecaka tutaj również możemy wykorzystać je do przenoszenia dużych przedmiotów, bądź zabezpieczenia dodatkowych kieszeni mocowanych na taśmach nośnych kompatybilnych z systemem MOLLE/PALS. Na bokach zastosowano taśmy z aż sześciu rzędów dzięki czemu istnieje możliwość doczepienia dosyć dużych kieszeni albo założenie dwóch mniejszych kieszonek czy apteczek. 

Od dołu plecaka również znajdują się dwa rzędy taśmy przyszytych do plecaka. Również w dolnej części znajdziemy prostokątne oczka umożliwiające przeplecenie taśm które potrzymają ekwipunek zamocowany w dolnej części plecaka. 

Główna komora zamykana jest dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym, wyposażona jest w kieszeń przeznaczoną do przenoszenia wkładu hydracyjnego, znajdziemy również klapkę zamykaną na rzep do wyjścia rurki od bukłaka. Również w głównej komorze znajdują się dwie płaskie kieszonki siatkowe które mogą przydać się do wykorzystania jako miejsce na osobistą apteczkę. 

Druga, mniejsza komora również zamykana jest dwukierunkowym suwakiem w jej wnętrzu znajdziemy przydatny organizer z płaską siatkową kieszonką oraz kilka mniejszych kieszonek na drobne elementy wyposażenia. W tej komorze znajduje się także taśma zakończona plastykowym karabińczykiem na której możemy zaczepić klucze bądź niewielką latarkę. 

Strona plecaka stykająca się z plecami użytkownika posiada powierzchnię wykonaną z drobnej miękkiej siatki oraz amortyzację z gąbki ułożonej w kształt który umożliwił stworzenie kanału poprawiającego wentylację pleców. 

Szelki plecaka również posiadają miękkie wykończenie gąbką i drobną siatką, posiadają regulację w dolnej części mocowania plecaka. Przy szelkach znajdziemy również wąski pas piersiowy poprawiający stabilizację plecaka podczas aktywności fizycznych takich jak bieganie czy jazda na rowerze. 

Opinie

Napisz opinię

PLECAK WISPORT SPARROW II 20

PLECAK WISPORT SPARROW II 20

Plecak Wisport Sparrow II 20 L

Wymiary: 41 cm x 28 cm x 16 cm

Pojemność: 20 L

Materiał: Cordura

Klamry: Duraflex

Waga: 1150 g