Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

LATARKA CZOŁOWA FOSCO

Nowy produkt

Latarka czołówka Fosco Industries z czerwonym światłem

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Latarka czołowa FOSCO Industries z czerwoną diodą 

Latarka została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu posiada niewielką masę przy zachowaniu relatywnie wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Latarka Fosco wyposażona została w niezależne diody LED odpowiadające za świecenie w kilku trybach. Latarka świeci światłem białym diodą główną przeznaczoną do generowania światła na większym obszarze, przewidziano również tryb oszczędny oraz stroboskop. Jeśli światło generowane przez główną diodę LED jest zbyt mocne, mamy do dyspozycji także mniejszą diodę białą zamkniętą w soczewce która skutecznie rozprasza wiązkę światła, takie rozwiązanie znajduje zastosowanie na przykład w namiocie gdzie nie ma potrzeby generowania mocnego-oślepiającego światła. 

Zaletą latarki jest wbudowane źródło światła generowane z diody czerwonej, takie światło idealnie sprawdza się w przypadkach gdzie potrzebne jest delikatne światło np podczas obserwacji astronomicznych czy też w fotografii. Latarka czołowa z czerwonym światłem może sprawdzić się zarówno w atelier fotograficznym jak i podczas terenowych obserwacji astronomicznych. Dużym udogodnieniem w tej latarce czołowej jest możliwość włączenia światłą czerwonego oddzielnym przyciskiem, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko oślepienia czy naświetlenia. Przycisk odpowiedzialny za uruchamianie diody czerwonej zespolony jest z małą diodą światła białego, która świeci delikatnym białym światłem. Latarka która nadaje się zarówno dla astronoma jak i fotografa. Lekka konstrukcja tej latarki czołowej sprawia że nie jest ona uciążliwa w użytkowaniu tak jak większe latarki czołowe akumulatorowe. 

Opinie

Oceń 
2021-09-02

Rozsądna latarka

Fajny sprzęt i dosyć niedrogi. Szkoda że niema akumulatora

  Oceń 
  2019-03-15

  Polecam

  Latarka jest naprawdę dobra, miałem wcześniej inną czołówkę Falcona i ta jest może trochę droższa ale zdecydowanie lepsza niż poprzednia. Bardzo dobra latarka czołowa.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   LATARKA CZOŁOWA FOSCO

   LATARKA CZOŁOWA FOSCO

   Latarka czołówka Fosco Industries z czerwonym światłem