Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

NERKA PENTAGON NEMEA

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

89.99 zł

Więcej informacji

NERKA DO UKRYTEGO NOSZENIA BRONI PENTAGON NEMEA

Jeśli szukasz wygodnego sposobu przenoszenia broni, a zarazem nie chcesz zwracać na siebie uwagi powinieneś zainteresować się tym właśnie produktem. Jest to saszetka noszona na pasku, zaprojektowana z myślą o tajnych funkcjonariuszach. Całość została wykonana w taki sposób, aby nie budzić skojarzeń z kształtem broni, na pierwszy rzut oka nikomu nie przyjdzie do głowy że w tak niewielkiej saszetce może zmieścić się broń. Takie wrażenie osiągnięto dzięki podzieleniu saszetki na kilka mniejszych komór, jednak przestrzeń wygospodarowana dla pistoletu jest całkiem spora i z powodzeniem zmieścimy tam całkiem duże okazy broni, chociażby takie jak GLOCK, z łatwością zmieści się tram Walther, a nawet duże Beretty znajdą tam wystarczająco dużo przestrzeni aby nie rzucać się zbytnio w oczy. 

Saszetka została wykonana z wysokiej jakości materiałów przez znanego na całym świecie producenta-firmę Pentagon.

Nerka jest przystosowana do przenoszenia broni w dwóch kierunkach, z czego szczególnie zadowolone będą osoby leworęczne. 

Wewnątrz znajdziemy kieszonkę z siatki oraz taśmy mocujące broń. Główna komora zamykana jest za pomocą dwukierunkowego zamka. Po obu stronach głównej komory znajdziemy niewielkie kieszonki, które pozwolą na umieszczenie w nich niewielkich przedmiotów. 

Materiał:100% Polyester RipStop 600D 

Waga: ok 300 g

Opinie

Napisz opinię

NERKA PENTAGON NEMEA

NERKA PENTAGON NEMEA