Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NERKA PENTAGON NEMEA

Nowy produkt

Więcej informacji

NERKA DO UKRYTEGO NOSZENIA BRONI PENTAGON NEMEA

Jeśli szukasz wygodnego sposobu przenoszenia broni, a zarazem nie chcesz zwracać na siebie uwagi powinieneś zainteresować się tym właśnie produktem. Jest to saszetka noszona na pasku, zaprojektowana z myślą o tajnych funkcjonariuszach. Całość została wykonana w taki sposób, aby nie budzić skojarzeń z kształtem broni, na pierwszy rzut oka nikomu nie przyjdzie do głowy że w tak niewielkiej saszetce może zmieścić się broń. Takie wrażenie osiągnięto dzięki podzieleniu saszetki na kilka mniejszych komór, jednak przestrzeń wygospodarowana dla pistoletu jest całkiem spora i z powodzeniem zmieścimy tam całkiem duże okazy broni, chociażby takie jak GLOCK, z łatwością zmieści się tram Walther, a nawet duże Beretty znajdą tam wystarczająco dużo przestrzeni aby nie rzucać się zbytnio w oczy. 

Saszetka została wykonana z wysokiej jakości materiałów przez znanego na całym świecie producenta-firmę Pentagon.

Nerka jest przystosowana do przenoszenia broni w dwóch kierunkach, z czego szczególnie zadowolone będą osoby leworęczne. 

Wewnątrz znajdziemy kieszonkę z siatki oraz taśmy mocujące broń. Główna komora zamykana jest za pomocą dwukierunkowego zamka. Po obu stronach głównej komory znajdziemy niewielkie kieszonki, które pozwolą na umieszczenie w nich niewielkich przedmiotów. 

Materiał:100% Polyester RipStop 600D 

Waga: ok 300 g

Opinie

Napisz opinię

NERKA PENTAGON NEMEA

NERKA PENTAGON NEMEA