Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PLECAK CAMO OVERLOAD

Nowy produkt

Plecak militarny CAMO OVERLOAD 

Pojemność plecaka:45-60 L

Wymiary: 50/65 x 40 x 20 cm.

Materiał: Poliester 500-D

Waga: 2000 g.

Więcej szczegółów

Wysyłka 2-5 dni

229.00 zł

Więcej informacji

PLECAK WOJSKOWY CAMO OVERLOAD

Pomysłowy plecak wojskowy o dużych możliwościach, dzięki przemyślanym rozwiązaniom w krótkim czasie dostosujesz go własnych potrzeb. W pełnym rozłożeniu jest to plecak na długi wypad za miasto, jednak można w łatwy sposób zrobić z niego kompaktowy plecak pojemności ok 40 L. 

W dolnej części znajduje się rozsuwana dodatkowa komora o pojemności ok 7 litrów, jeśli jej nie potrzebujesz wystarczy zasunąć zamek błyskawiczny  zmniejszając tym samym pojemność i czyniąc plecak bardziej kompaktowym.  Kieszeń umieszczona w dolnej części przyda się z pewnością na ciepłą bluzę, czy kurtkę. 

Dodatkowym elementem zastosowanym w plecaku jest doczepiana niewielka torba/kieszeń z możliwością szybkiego odpięcia za pomocą klamerek. Torba może być używana oddzielnie, posiada pasek nośny umożliwiający zaczepienie na ramieniu. Na torbie umieszczono taśmy kompatybilne z systemem MOLLE, możemy przypiąć dodatkowe oporządzenie, linki, karabinki czy kubki. Oczywiście możemy odczepić torbę zmniejszając pojemność.

Oprócz dużej ilości taśm MOLLE, w plecaku CAMO Overload znajdziemy również dodatkowe paski, dzięki którym możemy przymocować dodatkowy osprzęt. Z pewnością znajdziemy odpowiednie miejsce na karimatę, koc bądź jakikolwiek inny przedmiot, którego przenoszenie wewnątrz plecaka zwyczajnie nie ma sensu.

Plecak Overload wyposażony został w stabilizujące pasy,jeden na wysokości klatki piersiowej, oraz drugi znacznie szerszy z możliwością opięcia wokół pasa. Pas biodrowy możemy dodatkowo odczepić bowiem jest on z obu stron przymocowany rzepem. Także na tym pasie znajdziemy dodatkowe taśmy, w tym miejscu świetnie sprawdzą się do przymocowania niezbędnika bądź jakiegokolwiek innego podręcznego wyposażenia.

Do dyspozycji są wysokie boczne kieszenie zapinane na dwukierunkowe suwaki, z pewnością zmieścimy tam termos, składaną piłę, czy inne podłużne przedmioty. Kieszenie mają ok 30 cm wysokości, także są w stanie pomieścić całkiem długie przedmioty.

Dla komfortowego przenoszenia zastosowano usztywniane plecy oraz szerokie szelki rozkładające równomiernie ciężar plecaka na ramionach. Przewidziano miejsce na wkład hydracyjny.

Opinie

Napisz opinię

PLECAK CAMO OVERLOAD

PLECAK CAMO OVERLOAD

Plecak militarny CAMO OVERLOAD 

Pojemność plecaka:45-60 L

Wymiary: 50/65 x 40 x 20 cm.

Materiał: Poliester 500-D

Waga: 2000 g.

Produkty powiązane