Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Plecak CAMO URBAN

Nowy produkt

Więcej informacji

PLECAK CAMO URBAN 

Plecak o niewielkich gabarytach, cechuje się prostą formą. Kształt zbliżony do elipsy powoduje że dobrze dopasowuje się do pleców. To co jest szczególne dla tego konkretnego plecaka, to jedna duża komora z dostępem z dwóch stron. Do głównej komory możemy dostać się od wierzchu, oraz przez mniejszą kieszeń w tylnej części plecaka. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie wydobycie wrzuconych do niego przedmiotów. Jest to plecak dla mniej wymagających użytkowników.

Ciekawą możliwością jest rozbudowanie plecaka o kolejne moduły, służą temu taśmy kompatybilne z systemem MOLLE. Taśmy pokrywają dużą część plecaka umożliwiając tym samym dowolną konfigurację według potrzeb użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla osób szukających czegoś bardzo spersonalizowanego i dostosowanego do konkretnych funkcji, co w połączeniu z nie wygórowaną ceną stanowi ciekawą propozycję. 

Zastosowanie dwukierunkowych zamków pozwala na szybki dostęp do wnętrza. Od strony pleców znajdziemy dodatkową płaską kieszeń zapinaną na rzep, to dobry schowek na mapę czy inne przedmioty o płaskim kształcie. Plecak ma pojemność ok 25 litrów, co czyni go kompaktowym plecakiem na co dzień, jeśli okazałoby się że nie wykorzystujemy w pełni jego przestrzeni z pomocą przyjdą nam paski kompresyjne umieszczone na jego bokach. 

W plecaku znajdziemy specjalnie wygospodarowane miejsce na wkład hydracyjny. Wygodę użytkowania podnoszą szerokie na 8 cm szelki, wygodnie rozkładając masę plecaka na ramionach.

Pojemność: 25 litrów

Wymiary: ok 48 x 32 x 20 cm.

Materiał: Poliester 600 D.

Waga: 1300 g.

Opinie

Napisz opinię

Plecak CAMO URBAN

Plecak CAMO URBAN

Produkty powiązane