Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Plecak CAMO OPERATION

Nowy produkt

Plecak wojskowy CAMO Operation 

Pojemność plecaka: 35 litrów.

Wymiary: 50 x 30 x 25 cm.

Materiał : Poliester 600 D.

Waga: 1900 g.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLECAK MILITARNY CAMO OPERATION

Plecak o uniwersalnym przeznaczeniu, z łatwością sprawdzi się na co dzień oraz podczas różnego rodzaju wycieczek. Posiada dużą komorę główną w której znajdziemy dodatkową kieszonkę siatkową pomagająca utrzymać wnętrze w należytym porządku. Główna komora jest na tyle duża że bez problemu pomieści nawet grubą kurtkę. Ten plecak z pewnością docenią osoby lubiące górskie wycieczki, piesze spacery i każdą inną aktywność fizyczną gzie potrzebne jest miejsce na dodatkowe wyposażenie.

Od zewnątrz mamy dostęp do sześciu płaskich kieszeni, pomogą w odpowiedni sposób zorganizować rozmieszczenie najpotrzebniejszych przedmiotów. To co szczególnie zasługuję na uwagę to duża ilość taśm typu MOLLE, dzięki nim można dowolnie rozmieścić dodatkowy osprzęt. Posłużą do doczepienia dodatkowych kieszeni, zasobników, ale nie tylko, za ich pomocą z łatwością doczepimy kubki, linki i wszystko inne co może się przydać w podróży.

O stabilizację dba wygodny, odpinany pas biodrowy oraz pas na wysokości piersi. Plecak posiada dużą przestrzeń umożliwiającą zmieszczenie nawet całkiem sporych gabarytów, jeśli jednak nie będziemy wykorzystywać całej jego pojemności, zawsze istnieje możliwość zmniejszenia go za pomocą pasków umieszczonych po bokach plecaka.

W przedniej części plecaka znajduje się mocowany na paskach panel umożliwiający zamocowanie w nim hełmu, kasku lub innych rzeczy podobnych gabarytów. W części plecaka przewidziano miejsce na wkład hydracyjny. Zastosowane szelki o szerokości 7 cm przekładają się na wygodę użytkowania podczas długich spacerów, równomiernie rozkładają masę plecaka nie powodując nie przyjemnego uczucia wcinania się w ramiona.

Plecak w kolorze WZ-93 Pantera idealnie nadaje się do wykorzystania jako plecak szkolny w klasach mundurowych o profilu wojskowym.

Opinie

Oceń 
2021-08-24

Duży plecak wojskowy

Całkiem spory plecak fajny na leśne wyprawy, biwaki ogniska. Trochę ciężki ale ogólnie ok.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Plecak CAMO OPERATION

  Plecak CAMO OPERATION

  Plecak wojskowy CAMO Operation 

  Pojemność plecaka: 35 litrów.

  Wymiary: 50 x 30 x 25 cm.

  Materiał : Poliester 600 D.

  Waga: 1900 g.

  Produkty powiązane