Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

SCYZORYK SANREMU 7046LTX-LPR-T3 Zobacz większe

SCYZORYK SANRENMU 7046LTX-LPR-T3

155

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

70.00 zł

Więcej informacji

SCYZORYK SANRENMU 7046LTX-LPR-T3

Tego nożyka zdecydowanie nie można nazwać klasycznym, już na pierwszy rzut oka widać że mamy do czynienia z czymś nietuzinkowym. Stylistyka nożyka przywołuje na myśl wyposażenie z filmu gwiezdne wojny, proste futurystyczne kształty mogą się podobać. Kształt ostrza nawiązuje do noży typu TANTO, jednak tutaj nieco zmieniono jego kąt i zastosowano dodatkowe ścięcie, oprócz wartości estetycznych ma to również znaczenie względem wytrzymałości nożyka. Dzięki zastosowanemu kątowi ścięcia uzyskano kąt rozwarty, gdzie w przypadku klasycznych ostrzy TANTO występuje ostry kąt, przez co klasyczne konstrukcje tego typu są znacznie bardziej podatne na wykruszenia i szczerbienie.

Całość została wykonana niezwykle estetycznie z dbałością o każdy szczegół, uwagę zwraca nietypowy kołek, bowiem w tym modelu do otwierania przewidziano płaski fragment metalu wkręcany w ostrze. Ostrze posiada szlif płaski na całej jego powierzchni. O bezpieczeństwo podczas prac dba blokada typu liner lock. Okładki wykonano z aluminium, na którym ze względów estetycznych oraz dla obniżenia masy zastosowano gustowne otwory.

Na okładkach znajdziemy również stalową wstawkę mieszczącą w sobie kilka rozmiarów kluczy płaskich, z pewnością docenimy to w awaryjnej sytuacji. O przenoszenie nożyka dba solidny klips umieszczony na okładkach. W nożyku zastosowano otwór do zaczepienia sznurka, oraz zbijak do szyb w dolnej części rękojeści.

Długość rozłożonego: 16,3 cm

Ostrze: 6,6 cm

Waga: 84 gram

Materiał ostrza: stal nierdzewna 8Cr13MoV

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SCYZORYK SANRENMU 7046LTX-LPR-T3

SCYZORYK SANRENMU 7046LTX-LPR-T3

ZIELONO/ZŁOTY