Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Plecak CAMO ASSAULT

Nowy produkt

Plecak CAMO ASSAULT 

Pojemność ok. 25 litrów.

Wymiary ok. 42 x 25 x 25 cm.

Materiał – Poliester 600D.

Waga ok. 1250 g.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLECAK CAMO ASSAULT OLIWKOWY

Plecak został wyposażony w dużą ilość kieszeni, co pozwala na łatwe uporządkowanie jego wnętrza. Od zewnątrz w górnej jego części znajdziemy niewielkich rozmiarów kieszonkę umożliwiającą przenoszenie najbardziej potrzebnych podręcznych przedmiotów. Możemy wykorzystać ją jako miejsce na apteczkę, kosmetyczkę, czy przestrzeń do przenoszenia narzędzi takich jak kombinerki itp. Kieszonka zapinana jest na zamek błyskawiczny i przytrzymywana przez przebiegający przez front plecaka pasek parciany. Zastosowanie paska pozwoliło na rozkład obciążenia i wydłużenie czasu bezawaryjnego funkcjonowania plecaka. Poniżej małej kieszeni znajdziemy nieco większą kieszonkę, w której znajdziemy miejsce na nieco cięższe przedmioty. Z racji nieco utrudnionego dostępu wynikającego z lokalizacji, sprawdzi się do przenoszenia nieco mniej potrzebnych przedmiotów. Większa kieszonka również zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego. W frontowej części plecaka znalazły swoje miejsce także taśmy kompatybilne z systemem MOLLE, które dodatkowo pozwalają rozbudować funkcjonalność plecaka. Dzięki nim możemy dodatkowo rozbudować plecak o zasobniki czy dodać do niego pokrowce pasujące do scyzoryka. Taśmy pozwalają zaczepić do siebie karabińczyki i inne elementy takie jak klamry czy sznurki. Tego typu taśmy znajdziemy również w bocznych fragmentach plecaka.

Plecak wyposażony w stabilizujące pasy nośne, poprawiające ułożenie na plecach oraz zapewniające dobrą przyczepność plecaka do pleców. Pasy znajdziemy na wysokości klatki piersiowej oraz bioder.

Dzięki odpinanym paskom nośnym istnieje możliwość szybkiego zdjęcia plecaka.

Po obu bokach plecak wyposażony został w paski umożliwiające zmniejszenie jego objętości.

Wewnątrz plecaka znalazło się specjalne miejsce na wkład hydracyjny, jest także możliwość wyprowadzenia na zewnątrz rurki za pomocą specjalnie przewidzianego otworu.

Przestrzenna główna komora plecaka zapewnia możliwość przenoszenia dużych przedmiotów takich jak chociażby elementy odzieży. Dzięki dużym rozmiarom głównej kieszeni z łatwością zabierzemy dodatkową bluzę czy nawet lekką kurtkę. 

Opinie

Napisz opinię

Plecak CAMO ASSAULT

Plecak CAMO ASSAULT

Plecak CAMO ASSAULT 

Pojemność ok. 25 litrów.

Wymiary ok. 42 x 25 x 25 cm.

Materiał – Poliester 600D.

Waga ok. 1250 g.

Produkty powiązane