Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PLECAK CAMO DROME

Nowy produkt

Mały plecak taktyczny DROME

Pojemność plecaka: 9,5 litra.

Wymiary: 44 cm x 23 cm x 9 cm.

Materiał: Poliester  500-D

Waga: 500 g.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLECAK WOJSKOWY CAMO DROME

To co wyróżnia ten plecak spośród oferty firmy CAMO to nie typowy rozmiar, do dyspozycji w tym przypadku mamy 9,5 litra pojemności. Niewielka pojemność plecaka jest w tym przypadku zaletą, dzięki małej pojemności praktycznie ciężko jest zauważyć że mamy plecak na plecach. Dwie główne komory zamykane są na dwukierunkowe suwaki.

W przedniej części znajdziemy panel MOLLE umożliwiający dołączenie niedużego zasobnika, pokrowca. Z racji niewielkich rozmiarów szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie, z pewnością docenią go rowerzyści. Dodatkowym udogodnieniem jest pas biodrowy, który powoduje że plecak przylega dobrze do powierzchni pleców i nie zsuwa się. W celu ustabilizowania całości zastosowano pas na wysokości klatki piersiowej. Przewidziano również miejsce na wkład hydracyjny.

Z niewielkich rozmiarów wynika też niska masa na poziomie 500 gram, co stanowi całkiem przyzwoity wynik jeśli chodzi o plecak. Całość została wykonana z mocnego materiału-Poliester 500 D. Całość prezentuje się ciekawie i z pewnością może się podobać.

Opinie

Oceń 
2021-06-02

Na rower OK

Fajny plecak np do jazdy na rowerze. Dla mnie spoko

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  PLECAK CAMO DROME

  PLECAK CAMO DROME

  Mały plecak taktyczny DROME

  Pojemność plecaka: 9,5 litra.

  Wymiary: 44 cm x 23 cm x 9 cm.

  Materiał: Poliester  500-D

  Waga: 500 g.

  Produkty powiązane