Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

ZASOBNIK TEXAR MB-10

Nowy produkt

Zasobnik-apteczka zrywana MB-10 TEXAR

Wymiary: 20 cm x 18 cm x 10 cm

Waga: 0,13 kg

Materiał: Poliester 1000 D

Producent: TEXAR

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ZASOBNIK APTECZKA MB-10 TEXAR

Zasobnik MB-10 to ładownica zaprojektowana jako średniej wielkości kieszeń z możliwością wykorzystania jako apteczkę. System montażu składa się z dwóch części dzięki czemu jedną z nich umieszczamy za pomocą taśm w standardzie MOLLE-dla przykładu na plecaku a drugą część czyli apteczkę mocujemy do niej za pomocą rzepu który dodatkowo wspomaga taśma zapinana za pomocą klamry. Taśma mocująca całość odpowiada za stabilizację torby podczas przemieszczania się oraz zabezpiecza przed odpięciem całości i zagubieniem. 

Ładownica sprawdzi się jako podręczna apteczka umożliwiająca szybki dostęp do zawartości bez konieczności zdejmowania całego plecaka. W celu szybkiego zerwania zastosowano w niej duży wygodny uchwyt wykonany z taśmy nośnej, jego duży rozmiar umożliwia łatwy dostęp nawet w dosyć grubych rękawicach taktycznych. 

Na zewnętrznej części zasobnika znajduje się nieduży panel rzepu umożliwiający personalizację za pomocą oznaczeń kompatybilnych z Velcro.  

Zasobnik MB-10 występuje w różnych kamuflażach, dlatego z pewnością ta apteczka będzie pasowała do twojego plecaka militarnego. 

Opinie

Oceń 
2019-05-10

Przydatny zasobnik

Jako apteczka to nie wiem jak się sprawdzi, ale używam do plecaka na drobiazgi i jest super jak za taką cenę.

  Oceń 
  2019-03-25

  Fajna apteczka

  Bardzo fajna apteczka, przede wszystkim dosyć duża, można pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Bardzo przydaje się siatkowa kieszonka w środku zasobnika. Naprawdę fajny produkt.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   ZASOBNIK TEXAR MB-10

   ZASOBNIK TEXAR MB-10

   Zasobnik-apteczka zrywana MB-10 TEXAR

   Wymiary: 20 cm x 18 cm x 10 cm

   Waga: 0,13 kg

   Materiał: Poliester 1000 D

   Producent: TEXAR

   Produkty powiązane