Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Plecak EDC Helikon-tex

Nowy produkt

Plecak Helikon EDC

Materiał: Cordura® 500D

Zamki: YKK®

Ilość komór: 2

Pojemność: 21 L

Więcej szczegółów

229.00 zł

Więcej informacji

Plecak EDC Helikon-tex CORDURA

Funkcjonalny plecak jednodniowy wykonany z wytrzymałej CORDURY 500D. 

Plecak charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Do dyspozycji mamy dwie komory zamykane za pomocą dwukierunkowych zamków firmy YKK. Na froncie plecaka znajdziemy panel rzepu umożliwiający łatwą personalizację plecaka, oraz mocny, regulowany  gumo-sznurek pozwalający na zamocowanie dodatkowego, niezbyt ciężkiego bagażu. Po bokach oraz w dolnej, frontowej części plecaka znajdują się taśmy montażowe w standardzie MOLLE, pozwalające na montaż dodatkowego oporządzenia.

W części stykającej się z plecami użytkownika zastosowano miękkie wentylowane gąbki podnoszące komfort używania w cieplejsze dni, plecy posiadają usztywnienie. W środku znajdziemy miejsce na wkład hydracyjny oraz otwór umożliwiający wyprowadzenie ustnika na zewnątrz.

Plecak nie bez przyczyny został nazwany skrótem EDC (everyday carry-odpowiednik-Ekwipunek Dźwigany Codziennie), dzięki niewielkim rozmiarom z pewnością docenią ten plecak osoby potrzebujące wygodnego przenoszenia bagażu na co dzień. Forma plecaka została zaprojektowana w taki sposób że nie rzuca się w oczy. EDC Helikona wykorzystuje wszystkie pozytywne cechy plecaka militarnego zachowując formę standardowego plecaka cywilnego. 

Wewnątrz mniejszej przegrody znajdziemy ściankę oddzielającą ją od komory głównej pokrytą rzepem, co ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka, możemy umieścić tam dowolne organizery wyposażone w system montażu wykorzystujący rzep. 

Szelki plecaka posiadają wygodną regulację w dużym zakresie. Dla zapewnienia stabilizacji użyto dodatkowych rozpinanych pasków łączących obie szelki, jeden na wysokości pasa a drugi na wysokości klatki piersiowej. Na szelkach znajdziemy D-ringi wykonane z mocnego tworzywa sztucznego umożliwiające doczepienie dodatkowych akcesoriów. 

Opinie

Oceń 
2021-06-26

super

super relacja ceny do jakości

    Oceń 
    2020-03-27

    super

    Bardzo fajny plecak

      Oceń 
      2019-04-17

      dobry plecak

      Kupiłem ten plecak przed obozem harcerskim, miał być tylko na wyjazdy ale używam go codziennie i to naprawdę fajny plecak

        Oceń 
        2019-03-31

        mocny plecak

        Jestem zadowolony, bardzo mocny plecak. Świetnie sprawdza się w mieście na rower.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Plecak EDC Helikon-tex

          Plecak EDC Helikon-tex

          Plecak Helikon EDC

          Materiał: Cordura® 500D

          Zamki: YKK®

          Ilość komór: 2

          Pojemność: 21 L

          Produkty powiązane