Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Skuteczny gaz do samoobrony dla kobiety

Gaz pieprzowy dla kobiety

Gaz pieprzowy to jeden z najpopularniejszych  środków do samoobrony, popularność zawdzięcza prostej obsłudze oraz legalności idących w parze ze stosunkową niską ceną zakupu. Wśród różnych produktów ciężko jest wybrać właściwy który spełni nasze oczekiwania. Niektóre z gazów pieprzowych przeznaczone są używania w miejscach zamkniętych takich jak klatki schodowe ciasne przejścia czy piwnice. Tego typu gazy charakteryzują się stosunkowo niedużym zasięgiem, dzięki czemu osoba broniąca się nie musi obawiać się że dostanie rykoszetem. Tego typu gazy nie nadają się do używania w otwartym terenie bowiem wymagają znacznego zbliżenia się do napastnika. Jednym z lepiej sprzedających się gazów pieprzowych jest produkt marki Red Pepper, jest to

gaz pieprzowy w postaci żelu-co to znaczy?

Często uważa się że gaz będący w postaci żelu wystrzeliwany jest z zasobnika w postaci strumienia, jednak nie musi tak być. Gaz pieprzowy w formie żelu może być zarówno w formie mgły(stożka) jak i strumienia (czasami oznaczany jako JET). To ze substancja czynna występuje w postaci żelu powoduje że jest ona dużo cięższa do usunięcia przez co także skuteczniejsza podczas użycia. W przypadku gazów pieprzowych RED GEL mamy do czynienia z bezbarwną substancją, dzięki czemu gazy tej marki są wybierane również przez funkcjonariuszy służb mundurowych. Dużą popularnością cieszą się gazy pieprzowe o niedużej pojemności 40 ml, co sprawia że są łatwe do przenoszenia. 

Gaz Red Pepper Gel to jeden z najczęściej wybieranych gazów pieprzowych przez kobiety

Prosty w użyciu, łatwy w przenoszeniu a w dodatku za rozsądne pieniądze-te cechy sprawiły że jest to gaz chętnie wybierany zarówno przez cywilnych użytkowników jak i pracowników służb ochrony czy nawet policjantów. Przewagą gazu pieprzowego nad innymi akcesoriami do samoobrony jest łatwość w użyciu oraz legalność. Stosując do samoobrony gaz pieprzowy Red Gel masz pewność że bronisz się skutecznie i legalnie.