Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Plecak EDC od firmy Helikon-tex

Firma Helikon słynie z przemyślanych rozwiązań i stosowania materiałów wysokiej jakości, dlatego za każdym razem gdy pojawia się nowy produkt marki Helikon-tex wzbudza duże zainteresowanie. W tym roku swoją premierę będą miały plecaki o uniwersalnym przeznaczeniu w dwóch wersjach pojemnościowych mniejsza oznaczona jako

 Helikon-tex EDC BACKPACK LITE 

Jest to niewielki, zgrabny plecak typu EDC (Ekwipunek Dźwigany Codziennie), dzięki prostej formie nie rzuca się w oczy ale posiada cechy typowe dla plecaków militarnych takie jak gumo-sznurek czy też dużą powierzchnie rzepu do personalizacji. W bocznych częściach znajdziemy miejsce na butelkę czy termos. Z pewnością będzie to bardzo ciekawa propozycja dla każdego poszukującego niewielkiego plecaka na krótkie wypady za miasto czy też do codziennego użytku w dojazdach do pracy czy szkoły. Niewielkie rozmiary pozwalają na komfortowe korzystanie podczas jazdy rowerem czy też innych aktywności fizycznych.

Drugim modelem jest bliźniaczy plecak 

Helikon-tex EDC BACKPACK 

Jedną z różnic zauważalną na pierwszy rzut oka jest wyposażenie plecaka w taśmy systemu MOLLE, dzięki którym z łatwością rozszerzymy jego funkcjonalność przez zamontowanie dodatkowego wyposażenia takiego jak apteczki czy inne zasobniki z montażem zewnętrznym kompatybilnym z systemem MOLLE. Z pewnością oba plecaki będą niebanalne i znajdą szereg zadowolonych użytkowników. Plecaki powinny pojawić się w sprzedaży niebawem, ciekawostką jest też dosyć niska cena i wynosi ona w przypadku mniejszej wersji ok 170 zł, a większy plecak ma być nie znacznie droższy.