Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Turecki producent broni-Hatsan produkuje również znane i cenione na całym świecie wiatrówki.

Dzięki długoletnim doświadczeniom w produkcji broni turecki producent może pochwalić się szerokim wachlarzem modeli, pośród których możemy znaleźć różne wiatrówki w różnych oprawach:

Wiatrówki z polimerową kolbą

Dzięki zastosowaniu polimerowej osady, łatwo możemy utrzymać wiatrówkę w czystości. Jest mniej podatna na różnego rodzaju przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Hatsan Striker Edge-sklep

Striker Edge to jeden z flagowych modeli marki, to co wyróżnia spośród innych wiatrówek tego producenta to świetny stosunek ceny do jakości oferowanego produktu. Za nie całe 400 zł otrzymujemy karabinek pneumatyczny o świetnych parametrach i w ciekawej stylistyce. Dodatkowym plusem jest stosowany automatyczny bezpiecznik podnoszący poziom bezpieczeństwa podczas strzelania. Ta wiatrówka to optymalny wybór między zaawansowanymi karabinkami a tanimi, które często przysparzają dużo problemów użytkownikom. Dzięki kolbie wykonanej z wytrzymałego polimeru, nie musimy zbytnio martwić się o konserwacje łoża, polimerowa kolba posiada wygodne wycięcie które przyczynia się również do obniżenia wagi całości i ciekawie wygląda. Ta propozycja jest kierowana głównie do osób rozpoczynających przygodę ze strzelectwem, niemniej jednak jest to dopracowana konstrukcyjnie, pełnoprawna wiatrówka. Nie należy się także obawiać o legalność, gdyż razem z tym karabinkiem otrzymujemy certyfikat oficjalnego importera, potwierdzający moc nie przekraczającą 17 J. 

Wiatrówki z drewnianą kolbą

Wiatrówki z drewniana kolbą to propozycje dla koneserów klasycznej szkoły budowy broni. Drewno jako materiał pochodzenia organicznego od lat było wykorzystywane do produkcji osad broni ostrej.  

Hatsan MOD 55 S-sklep

Hatsan MOD 55 to karabinek dla osób szukających czegoś więcej niż tylko strzelenia do celu, ta wiatrówka jest dedykowana osobom lubiącym klasyczne drewniane wykończenia. Duża masa i wygodna profilowana kolba przypadną do gustu bardziej doświadczonym strzelcom. Regulowany wygodny język spustu również docenią osoby o doświadczeniach strzeleckich.

Wiatrówki ze sprężyną gazową czy zwykłą?

Warto zastanowić się jaka wiatrówka będzie dla nas lepsza wiatrówki Hatsan nawet w podstawowych wersjach z klasyczną zwijaną sprężyną dają możliwość wymiany na sprężynę gazową.

Po co wymieniać sprężynę klasyczną na gazową?

Sprężyna gazowa charakteryzuje się łagodniejszą pracą względem klasycznych zwijanych sprężyn, powoduje mniejsze drgania dzięki czemu luneta na wiatrówce ma dłuższą żywotność.

Jaka wiatrówka na początek?

Ciekawą propozycją może okazać się wiatrówka Hatsan Striker Edge jest to wiatrówka wykonana w nowoczesnym stylu, ale przy użyciu sprawdzonych metod produkcji.

Aby poznać lepiej ten model zapraszamy tutaj: