Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Noże Morakniv Limited-czyli kolekcja noży dla każdego

Szwedzka marka Morakniv znana z bardzo dobrych produktów ma w zwyczaju na każdy rok przygotować nową wersję kolorystyczną podstawowego modelu noża. Dzięki temu na każdy nowy rok dostajemy propozycję unikalnego nożyka w bardzo przystępnej cenie zakupu. Dodatkowo każda seria limitowana posiada wariant ze stali nierdzewnej oraz ze stali o wysokiej zawartości węgla. Dlatego większość osób znajdzie produkt dopasowany do swoich oczekiwań. 

Limitowane noże Morakniv na rok 2018 

Wersja wykonana ze stali węglowej miała zewnętrzną obwódkę rękojeści jasno niebieską, a w jej wnętrzu znajdowała się kontrastująca wstawka w intensywnym pomarańczowym kolorze. Oczywiście na głowni znajduje się oznaczenie CARBON czyli węgiel więc mamy do czynienia z wersją o podwyższonej zawartości węgla. 

Na rok 2018 nóż wykonany ze stli nierdzewnej był swego rodzaju negatywem wersji "węglowej" i posiadał intensywną pomarańczową obwódkę na zewnętrznej części rękojeści a wypełnienie w kolorze niebieskim. Również na głowni znajdziemy oznaczenie mówiące o tym z jaką wersją mamy do czynienia dla "nierdzewki" będzie to napis Stainless. W obydwu przypadkach pochewka wykonana jest z takiego samego tworzywa w kolorze niebieskim. Wersja noża na rok 2018 jest bardzo jaskrawa dzięki czemu świetnie sprawdzi się w warsztacie czy na biwaku, ponieważ narzędzie o tak intensywnej barwie ciężko jest zgubić. Tak więc jeśli zastanawiasz się w jakich kolorach były limitowane noże marki Morakniv w 2018 roku tutaj masz odpowiedź.