Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Jaki plecak wybrać do lasu?

Jeśli szukasz wytrzymałego plecaka wielozadaniowego to bardzo dobrze trafiłeś.

W ofercie posiadamy wiele ciekawych plecaków zarówno na co dzień jak i do bardziej wymagających zadań.

Poszczególne pozycje różnią się między sobą konstrukcją pojemnością czy też materiałami z jakich zostały wykonane, jaki plecak wybrać?

Plecak powinien być wytrzymały tak aby nigdy nie zawiódł w najmniej spodziewanym momencie, to podstawowa cecha każdego dobrego plecaka.

W wyborze plecaka pomoże zastanowienie nad przeznaczeniem, w niektórych przypadkach plecak wyposażony w dużą ilość kieszeni umożliwia łatwe rozplanowanie ekwipunku, czasami jednak bardziej przydatny okaże się prosty plecak taktyczny z dużą komorą główną i możliwością doczepienia dodatkowych zasobników, na przykład taki jak ten:

http://www.militariacombo.pl

Plecak RACCOON od firmy Helikon-tex to świetna propozycja nie tylko dla pasjonatów militariów.

Plecak RACCOON to jeden z ciekawszych tego typu plecaków, prosta linia i użyte wysokiej jakości materiały w połączeniu z długoletnimi doświadczeniami firmy pozwoliły stworzyć udany produkt końcowy, który doceniło wielu użytkowników. Z tego plecaka korzystają wymagający użytkownicy, nie znajdziesz w nim niczego co nie mogłoby być przydatne.

Producent plecaków i nie tylko

Producent nie tylko plecaków ale i odzieży oraz akcesoriów stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. W ofercie firmy Helikon-tex pojawiają się coraz nowsze propozycje, dzięki ciągłemu rozwojowi marki i zbieraniu opinii użytkowników mamy do czynienia z pełni rozwiniętymi liniami produktowymi.

W swojej ofercie mamy również plecaki innych marek, dużą rozmaitością modeli i ciekawymi rozwiązaniami charakteryzują się plecaki firmy CAMO

Plecaki spod logo marki CAMO posiadają wiele interesujących rozwiązań, co w połączeniu z rozsądnymi cenami zachęca do rozważenia zakupu plecaka tej firmy. Do wyboru mamy wiele plecaków o różnych pojemnościach i kolorach, bądź kamuflażach. Znajdziemy plecaki w popularnych rodzimych kolorach oraz inne jednokolorowe, które docenią szczególnie osoby szukające plecaka na co dzień.  Większość plecaków tej marki posiada duże powierzchnie pokryte taśmami kompatybilnymi z systemami MOLLE, jest do bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli uporządkować wnętrze plecaka i zagospodarować jego wnętrze we własny spersonalizowany sposób.

Na szczególną uwagę zasługują plecaki ASSAULT-kompaktowe rozmiary i duża ilość kieszonek czyli to co plecaki wojskowe powinny mieć. Wojskowe wyposażenie kojarzone jest z wytrzymałością, w przypadku tych produktów nie mogło być inaczej, są to solidne plecaki przeznaczone do używania w ciężkich warunkach.