Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

BUTY MAGNUM COBRA 6.0 V1 SUEDE Zobacz większe

BUTY MAGNUM COBRA 6.0 V1 SUEDE

Nowy produkt

Buty Magnum Cobra 6.0 pustynne

Skóra zamszowa + Nylon 900 D

Wyściółka poprawiająca odprowadzanie potu

Certyfikat EN 20347:2004

System sznurowany 

Konstrukcja buta bez elementów metalowych

Wyjmowane wkładki

Wstawki z kompozytu

Antypoślizgowa podeszwa

Więcej szczegółów

Więcej informacji

BUTY MAGNUM COBRA 6.0 DESERT TAN

Niskie pustynne buty taktyczne od firmy Magnum. Militarna specyfikacja i ciekawy design sprawiają że model Cobra 6.0 ma swoich zwolenników zarówno wśród pracowników służb mundurowych jak i cywili używających tych butów do codziennej eksploatacji w mieście. Szereg udogodnień sprawia że buty przewyższają klasyczne buty miejskie dając komfort i więcej możliwości. 

Podwyższony nosek chroni palce przed urazami podczas przemieszczania się w terenie i mieście. Antypoślizgowa podeszwa zapewnia wysoką przyczepność na mokrej nawierzchni. Podeszwa została wykonana z gumy TPR oraz EVA PHYLON dzięki czemu jest wystarczająco elastyczna dla zapewnienia odpowiedniej amortyzacji oraz wystarczająco sztywna aby ochronić stopę od nierównego np kamiennego podłoża. Dodatkowym atutem zastosowanej podeszwy jest głęboki bieżnik, który utrudnia przyklejanie się błota. 

Sprawdzony i niezawodny system sznurowania pozwala na pewne trzymanie buta nawet podczas wymagających aktywności fizycznych. Na dobre dopasowanie się buta do nogi ma również wpływ specjalna konstrukcja zaprojektowana w taki sposób aby but przylegał do nogi użytkownika w sposób pewny a zarazem komfortowy. Dlatego w cholewce buta znajdziemy miejsce gdzie skóra zamszowa tworzy wolną przestrzeń umożliwiającą zaciśniecie na kostce i pewne trzymanie. Z pewnością buty pustynne  Magnum Cobra 6.0 docenią również pasjonaci strzelectwa poszukujących dobrych niskich butów na strzelnice. 

ROZMIAR (EU)35363737,53838,53940
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)22,823,223,62424,524,925,325,7

ROZMIAR (EU)4141,54242,54343,54444,5
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)26,126,62727,427,828,328,729,1

ROZMIAR (EU)45464748
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)29,530,431,232,1

Opinie

Napisz opinię

BUTY MAGNUM COBRA 6.0 V1 SUEDE

BUTY MAGNUM COBRA 6.0 V1 SUEDE

Buty Magnum Cobra 6.0 pustynne

Skóra zamszowa + Nylon 900 D

Wyściółka poprawiająca odprowadzanie potu

Certyfikat EN 20347:2004

System sznurowany 

Konstrukcja buta bez elementów metalowych

Wyjmowane wkładki

Wstawki z kompozytu

Antypoślizgowa podeszwa

Produkty powiązane