Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

BUTY MAGNUM CLASSIC Zobacz większe

BUTY MAGNUM CLASSIC

Nowy produkt

Buty taktyczne Magnum Classic

Materiał: Skóra + Nylon

Podeszwa: tworzywo sztuczne 

Wkładka: wyjmowana 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

BUTY MAGNUM CLASSIC

Model butów który zdążył zdobyć zaufanie wśród dużej liczby pracowników służb mundurowych oraz cywilów pasjonujących się survivalem. Buty Magnum CLASSIC to jak wskazuje nazwa jedne z najbardziej klasycznych modeli butów w ofercie tego producenta. Dzięki ponadczasowej linii pasują praktycznie do każdego rodzaju umundurowania.

Język typu miechowego gwarantuje podwyższoną ochronę od warunków atmosferycznych, a sprawdzony system sznurowania pozwala na pewne trzymanie obuwia podczas wymagających aktywności fizycznej. 

Cholewka została wykonana z połączenia Nylonu oraz skóry, co ma zapewnić odpowiednią wentylację w cieplejsze dni oraz optymalną odporność na działanie wody i innych czynników atmosferycznych. 

ROZMIAR (EU)35363737,53838,53940
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)23,823,824,224,625,125,525,926,3

ROZMIAR (EU)4141,54242,54343,54444,5
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)26,827,227,627,128,428,929,329,9

ROZMIAR (EU)45464748
DŁUGOŚĆ WKŁADKI (cm)30,13131,832,7







Opinie

Napisz opinię

BUTY MAGNUM CLASSIC

BUTY MAGNUM CLASSIC

Buty taktyczne Magnum Classic

Materiał: Skóra + Nylon

Podeszwa: tworzywo sztuczne 

Wkładka: wyjmowana 

Produkty powiązane