Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PROTEKTOR GROM 108-742

Nowy produkt

Buty militarne Grom Protektor

Czarne / skóra / 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Buty Protektor GROM 

108-742

Buty taktyczne wykonane w większości ze skóry bydlęcej, zastosowano wstawki z impregnowanego materiału zapewniające optymalną przewiewność. 

Dzięki wysokiej cholewce pewnie stabilizują kostkę zapewniając tym samym ochronę przed urazami. 

Bardzo ważną zaletą obuwia jest niska masa, co w połączeniu z wysoką wytrzymałością zapewnia wygodę użytkowania.

Dla komfortowego sznurowania zastosowano specjalne haki obuwnicze do zaczepiania sznurówek.

Język typu miechowego chroni but przed dostaniem się drobnych kamyków. 

długość wkładki

numeracja 

angielska calowa

ROZMIAR
24 cm4,537
24,5 cm538
25 cm5,539
26 cm6,540
26,5 cm741
27 cm842
28 cm943
28,5 cm1044
29 cm10,545

Istnieje możliwość zamówienia innych rozmiarów- zapraszamy do kontaktu z nami.

Są to buty używane w naszej armii, co jest najlepszym świadectwem niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych podczas produkcji tych butów, oraz w pełni Polskiej produkcji można mieć pewność dobrego wyboru, który przełoży się na długi i bezproblemowy okres użytkowania. 

Niską masę obuwia osiągnięto poprzez odpowiednie dopracowanie procesu produkcji, największy wpływ na masę ma sposób w jaki wykonano podeszwę buta, została ona wykonana przez wtryskiwanie dzięki czemu but posiada podwyższoną odporność w stosunku do butów z podeszwą klasycznie klejoną. Jest to konstrukcja buta sprawdzona przez wielu zadowolonych użytkowników zarówno cywilnych jak też i wojskowych. Są to buty o charakterze całorocznym i sprawdzą się w każdych warunkach. Tego typu buty idealnie nadają się na piesze górskie wycieczki, stabilizując kostkę i zabezpieczając użytkownika przed bolesnymi urazami spowodowanymi wykręceniem stopy na szlaku. Odpowiednio dobrane buty to podstawa udanego aktywnego wypoczynku, pamiętajmy że buty tego typu powinny być dobierane z odpowiednim zapasem na grubą skarpetę.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tych butach jest samoczyszcząca się podeszwa, zapobiega to zabijaniu się bieżnika błotem i sprzyja zwiększeniu przyczepności do podeszwy. Funkcję podeszwy osiągnięto za pomocą specjalnego kształtu który podczas uginania powoduje wypadanie ubitego materiału zalegającego w rowkach podeszwy. Firma Protektor od lat słynie z produkcji obuwia dla wojska, dzięki długoletnim doświadczeniom w branży konstrukcje ich butów charakteryzują się wysoką jakością wykonania i nie podważalnymi opiniami zadowolonych klientów. Firma Protektor realizowała także kontrakty na buty używane podczas misji zagranicznych, gdzie obuwie było narażone na ekstremalne warunki atmosferyczne. 

Buty Grom Protektor to najlepsze buty taktyczne w swojej klasie

Dzięki prostej konstrukcji, pozbawionej różnego rodzaju zbędnych ozdób osiągnięto model buta o szerokim zastosowaniu, wadze zbliżonej do obuwia cywilnego, co nie pozostaje bez znaczenia podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń, czy długodystansowego marszu. Są to buty sprawdzone w różnych warunkach, przez żołnierzy i osoby cywilne pasjonujące się wojskiem i poszukujące trwałych butów.

Buty Protektor Grom 108-742 najlepsze buty do klasy wojskowej

Model butów wojskowych 108-742 firmy protektor to świetny wybór także dla ucznia klasy mundurowej. Świetna relacja ceny do jakości i parametrów użytkowych sprawiają że uczniowie chętnie wymieniają popularne "JANY" na ten model wygodnych butów wojskowych. Buty 108-742 są zdecydowanie lepszą propozycją od ciężkich butów desantów, są zdecydowanie lżejsze, mają profil podeszwy zapewniający wygodne ułożenie stopy oraz wysokie cholewki zakończone zamszowym kołnierzem. Buty do klasy wojskowej powinny być wygodne i bezpieczne a model butów Protektor spełnia te wymagania w 100 procentach i od lat jest wybieranych dla uczniów szkół mundurowych. 

Opinie

Napisz opinię

PROTEKTOR GROM 108-742

PROTEKTOR GROM 108-742

Buty militarne Grom Protektor

Czarne / skóra / 

Produkty powiązane