Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

PROTEKTOR GROM 108-742

Nowy produkt

Czarne / skóra / 

Więcej szczegółów

Wkrótce dostawa

249.00 zł

Więcej informacji

Buty Protektor GROM 

108-742

Buty taktyczne wykonane w większości ze skóry bydlęcej, zastosowano wstawki z impregnowanego materiału zapewniające optymalną przewiewność. 

Dzięki wysokiej cholewce pewnie stabilizują kostkę zapewniając tym samym ochronę przed urazami. 

Bardzo ważną zaletą obuwia jest niska masa, co w połączeniu z wysoką wytrzymałością zapewnia wygodę użytkowania.

Dla komfortowego sznurowania zastosowano specjalne haki obuwnicze do zaczepiania sznurówek.

Język typu miechowego chroni but przed dostaniem się drobnych kamyków. 

długość wkładki

numeracja 

angielska calowa

ROZMIAR
24 cm 4,5 37
24,5 cm 5 38
25 cm 5,5 39
26 cm 6,5 40
26,5 cm 7 41
27 cm 8 42
28 cm 9 43
28,5 cm 10 44
29 cm 10,5 45

Istnieje możliwość zamówienia innych rozmiarów- zapraszamy do kontaktu z nami.

Są to buty używane w naszej armii, co jest najlepszym świadectwem niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych podczas produkcji tych butów, oraz w pełni Polskiej produkcji można mieć pewność dobrego wyboru, który przełoży się na długi i bezproblemowy okres użytkowania. 

Niską masę obuwia osiągnięto poprzez odpowiednie dopracowanie procesu produkcji, największy wpływ na masę ma sposób w jaki wykonano podeszwę buta, została ona wykonana przez wtryskiwanie dzięki czemu but posiada podwyższoną odporność w stosunku do butów z podeszwą klasycznie klejoną. Jest to konstrukcja buta sprawdzona przez wielu zadowolonych użytkowników zarówno cywilnych jak też i wojskowych. Są to buty o charakterze całorocznym i sprawdzą się w każdych warunkach. Tego typu buty idealnie nadają się na piesze górskie wycieczki, stabilizując kostkę i zabezpieczając użytkownika przed bolesnymi urazami spowodowanymi wykręceniem stopy na szlaku. Odpowiednio dobrane buty to podstawa udanego aktywnego wypoczynku, pamiętajmy że buty tego typu powinny być dobierane z odpowiednim zapasem na grubą skarpetę.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tych butach jest samoczyszcząca się podeszwa, zapobiega to zabijaniu się bieżnika błotem i sprzyja zwiększeniu przyczepności do podeszwy. Funkcję podeszwy osiągnięto za pomocą specjalnego kształtu który podczas uginania powoduje wypadanie ubitego materiału zalegającego w rowkach podeszwy. Firma Protektor od lat słynie z produkcji obuwia dla wojska, dzięki długoletnim doświadczeniom w branży konstrukcje ich butów charakteryzują się wysoką jakością wykonania i nie podważalnymi opiniami zadowolonych klientów. Firma Protektor realizowała także kontrakty na buty używane podczas misji zagranicznych, gdzie obuwie było narażone na ekstremalne warunki atmosferyczne. 

Buty Grom Protektor to najlepsze buty taktyczne w swojej klasie

Dzięki prostej konstrukcji, pozbawionej różnego rodzaju zbędnych ozdób osiągnięto model buta o szerokim zastosowaniu, wadze zbliżonej do obuwia cywilnego, co nie pozostaje bez znaczenia podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń, czy długodystansowego marszu. Są to buty sprawdzone w różnych warunkach, przez żołnierzy i osoby cywilne pasjonujące się wojskiem i poszukujące trwałych butów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PROTEKTOR GROM 108-742

PROTEKTOR GROM 108-742

Czarne / skóra / 

Produkty powiązane