Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

FIXR TRUE UTILITY

618

Nowy produkt

Nowoczesna karta przetrwania True Utility 

Wymiary:

Długość: 83 mm

Szerokość:  25 mm

Grubość:  9 mm 

Waga: 37g 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

SURVIVALOWA KARTA PRZETRWANIA FIXR TRUE UTILITY 

Wśród asortymentu brytyjskiego producenta gadżetów nie mogło zbraknąć karty przetrwania, jak przystało na firmę True Utility jest ona wykonana nieco inaczej niż popularne karty survivalowe do których przywykliśmy. Karta survivalowa True Utility to zbiór najpotrzebniejszych narzędzi o możliwie najmniejszych gabarytach.

Całość prezentuje się bardzo elegancko zważywszy na fakt że do produktu dołączone jest nieduże skórzane etui w którym bezpiecznie możemy przenosić nasze multi narzędzie. Etui wykonane jest z dużą starannością o szczegóły i wykonane na wysokim poziomie. Szyte z dwóch kawałków skóry z widocznym szwem, oraz napem zabezpieczającym kartę przed przypadkowym wysunięciem, posiada tłoczone logo.

Karta posiada wiele ciekawych funkcji, a jej forma i klips pozwalają na wygodne przenoszenie. Do dyspozycji mamy kilka kluczy płaskich w zakresie od 6 mm do 14 mm, otwieracz do kapsli, końcówkę do czyszczenia paznokci, trzy rodzaje śrubokręta płaskiego, dwa rodzaje śrubokrętów krzyżakowych, klucz dedykowany do szprych roweru, ostrze, przecinak do drutu, linijka, mały łomik do podważania z funkcją łapki, pilnik. Łącznie to niewielkie narzędzie posiada aż 20 różnych funkcji które pomogą nam przetrwać w najmniej spodziewanej sytuacji. 

Oczywiście jak przystało na produkt marki True Utility całość zapakowana jest w wodoszczelnym pojemniku wykonanym z przeźroczystego poliwęglanu. 

Opinie

Napisz opinię

FIXR TRUE UTILITY

FIXR TRUE UTILITY

Nowoczesna karta przetrwania True Utility 

Wymiary:

Długość: 83 mm

Szerokość:  25 mm

Grubość:  9 mm 

Waga: 37g 

Produkty powiązane