Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

KEY TOOL TRUE UTYLITY

618

Nowy produkt

True utility Key tool Micro tool

Więcej szczegółów

Więcej informacji

TRUE UTILITY KEY TOOL

Firma True utility słynie z produkcji niewielkich narzędzi o ciekawych rozwiązaniach, które mogą przydać się na co dzień. Niewielkie rozmiary gadżetów tej marki sprawiają ze zawsze możesz mieć je przy sobie a funkcję w nich ukryte okażą się nieocenione w sytuacjach których nigdy się nie spodziewasz. 

True utility Key Tool to kieszonkowe multi narzędzie które zakłada się na standardowy klucz, dzięki czemu nie zajmuje zbędnie miejsca. Oczywiście narzędzie jak większość produktów tej marki posiada ukryte funkcję, w tym niewielkim urządzeniu zmieszczono między innymi pilnik do paznokci, śrubokręt płaski w trzech rozmiarach z czego najmniejszy idealnie sprawdzi się do małych śrubek dla przykładu w okularach. 

Jak w większości narzędzi tego typu nie mogło również zabraknąć otwieracza do kapsli, jest również przecinak który może sprawdzić się do ucinania żyłek.

Całość zapakowana jest w wodoodpornym przezroczystym pojemniku, który możemy wykorzystać do przechowywania niewielkich przedmiotów w celu ochronienia ich przed wilgocią. 

Opinie

Napisz opinię

KEY TOOL TRUE UTYLITY

KEY TOOL TRUE UTYLITY

True utility Key tool Micro tool

Produkty powiązane