Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS P 84 FULL METAL 4,5 mm

655

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169.99 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS P 84 FULL METAL 4,5 mm

Pistolet wiatrówka który w pełni został wykonany z metalu, brak ruchomych elementów przekłada się na stosunkowo dużą moc wystrzału, jest to jedna z najcięższych wiatrówek w tej kategorii cenowej. Dosyć duża masa pozwala na stabilne celowanie podczas strzelania, a miękko pracujący język spustu pozwala na płynne oddawanie dużej ilości wystrzałów w krótkim czasie. Jest to jedna z najbardziej udanych propozycji wiatrówek na naszym rynku, a jeszcze jednym bardzo istotnym argumentem przemawiającym za tym pistoletem jest rozsądna cena zakupu, przez co praktycznie nie ma sobie równych. Nie zależnie od tego czy szukasz swojej pierwszej krótkiej wiatrówki, czy tylko zamierzasz urozmaicić swoją rozrywkę o szybkie strzelanie, z tym pistoletem z pewnością sprawi ci to dużo frajdy nie nadszarpując jednocześnie budżetu.

Cały korpus wiatrówki został wykonany z mocnego metalu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Zgrabna konstrukcja w połączeniu z profilowaną rękojeścią z dodatkowym teksturowaniem pozwala na pewny chwyt i łatwe celowanie. 

Pistolet zasilany jest z kapsuły COmieszczącej się w rękojeści, dostęp do portu otrzymujemy po odkręceniu specjalnej śruby znajdującej się w dolnej części rękojeści, za pomocą tej samej śruby przebijamy także kapsułę. W rękojeści znajdziemy magazynek mieszczący 19 sztuk śrutu stalowego w kalibrze 4,46 mm. Ta wiatrówka to świetna propozycja nie tylko dla osób zaczynających swoją przygodę ze strzelectwem.

Długość całkowita: 17,5 cm

Masa: 780 gram

Prędkość początkowa: 110 m/s

Opinie

Napisz opinię

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS P 84 FULL METAL 4,5 mm

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS P 84 FULL METAL 4,5 mm

4,46

Produkty powiązane