Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

PLECAK CAMO DROME WZ-93 Zobacz większe

PLECAK CAMO DROME WZ-93

513

Nowy produkt

WZ-93/polski kamuflaż 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

119.00 zł

Więcej informacji

PLECAK DROME wz 93-polski kamuflaż 

To co wyróżnia ten plecak spośród oferty firmy CAMO to nie typowy rozmiar, do dyspozycji w tym przypadku mamy 9,5 litra pojemności. Niewielka pojemność plecaka jest w tym przypadku zaletą, dzięki małej pojemności praktycznie ciężko jest zauważyć że mamy plecak na plecach. Dwie główne komory zamykane są na dwukierunkowe suwaki.

W przedniej części znajdziemy panel MOLLE umożliwiający dołączenie niedużego zasobnika, pokrowca. Z racji niewielkich rozmiarów szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie, z pewnością docenią go rowerzyści. Dodatkowym udogodnieniem jest pas biodrowy, który powoduje że plecak przylega dobrze do powierzchni pleców i nie zsuwa się. W celu ustabilizowania całości zastosowano pas na wysokości klatki piersiowej. Przewidziano również miejsce na wkład hydracyjny.

Z niewielkich rozmiarów wynika też niska masa na poziomie 500 gram, co stanowi całkiem przyzwoity wynik jeśli chodzi o plecak. Całość została wykonana z mocnego materiału-Poliester 500 D. Całość prezentuje się ciekawie i z pewnością może się podobać.

Pojemność plecaka: 9,5 litra.

Wymiary: 44 cm x 23 cm x 9 cm.

Materiał: Poliester  500-D

Waga: 500 g.

Opinie

Napisz opinię

PLECAK CAMO DROME WZ-93

PLECAK CAMO DROME WZ-93

WZ-93/polski kamuflaż 

Produkty powiązane