Wiatrówki

Wiatrówki do strzelectwa rekreacyjnego 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele ciekawych wiatrówek zarówno karabinków jak i krótkich wiatrówek. Większość wiatrówek-karabinków zasilana jest za pomocą sprężyny dzięki czemu strzelają z dużą mocą. Większość wiatrówek długich posiada również gwintowane lufy (są dostępne bez pozwolenia) dzięki...

Wiatrówki do strzelectwa rekreacyjnego 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele ciekawych wiatrówek zarówno karabinków jak i krótkich wiatrówek. Większość wiatrówek-karabinków zasilana jest za pomocą sprężyny dzięki czemu strzelają z dużą mocą. Większość wiatrówek długich posiada również gwintowane lufy (są dostępne bez pozwolenia) dzięki czemu strzelanie z takich karabinków jest precyzyjne, a przy użyciu śrutu odpowiedniej jakości gwarantuje celne trafienia na dużych dystansach.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także krótkie wiatrówki zasilane z kapsuły Co2 główną zaletą tych wiatrówek jest szybkostrzelność, bowiem bez konieczności przeładowywania możemy oddać nawet kilkadziesiąt strzałów, jednak w przeciwieństwie do wiatrówek karabinków zasięg skuteczny jest dużo mniejszy. To jaką wiatrówkę wybierzesz zależy wyłącznie od ciebie, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze jakiegoś modelu-zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Łukowie. 

Więcej

Wiatrówki Jest 41 produktów.

Podkategorie

 • śrut

  Amunicja do wiatrówek/ śrut do wiatrówek

  Sam wybierz czym będziesz strzelał, w zależności od potrzeb możesz zastosować różny śrut. Najbardziej popularny ołowiany śrut doczekał się wielu odmian, na pierwszy rzut oka nie różnią się zbytnio od siebie jednak podczas stosowania dają różne efekty. Amunicje do wiatrówki należy dobierać pod kątem jej mocy oraz oczywiście kalibru i rodzaju wiatrówki. Wśród różnych rodzajów śrutów znaleźć można śrut przeznaczony do konkretnego celu tak jak śrut wybuchowy, tarczowy, penetrujący czy też lotki. Wielu producentów wciąż udoskonala swoje produkty, niektóre firmy decydują się na ręczne selekcjonowanie śrutu wiatrówkowego, co ma bezpośredni wpływ na celność wiatrówki oraz powtarzalność strzałów. Pamiętajmy o tym że nawet jeśli będziemy dysponowali najdroższą, najlepszą wiatrówką, bez odpowiedniego śrutu strzelanie z niej wcale nie musi być celne. 

 • celowniki

  Celowniki optyczne do wiatrówek

  W zależności od tego jaką dysponujesz wiatrówką, prawie zawsze możesz wyposażyć ją w dodatkowy przyrząd ułatwiający celowanie. Na rynku dostępne są różne rodzaje celowników optycznych wykorzystywanych w strzelectwie wiatrówkowym. Do najczęściej stosownych celowników należą lunety celownicze stosowane głównie do długich wiatrówek karabinków. Lunety celownicze pozwalają przybliżyć widok celu i precyzyjniej nakierować tor lotu amunicji. Jeśli chodzi o lunety mamy do dyspozycji szerokie spektrum różnych możliwości głównie jeśli chodzi o parametry, jednak celowniki to nie tylko lunety do wiatrówek ale również celowniki laserowe czy kolimatory. Te ostatnie najlepiej sprawdzają się w przypadku wiatrówek samopowtarzalnych, których przykładem może być Crosman 1077.

 • konserwacja
 • akcesoria
 • wiatrówki karabinki
 • wiatrówki pistolety
 • Wiatrówki UMAREX

  Wiatrówki Umarex 

 • Wiatrówki Wingun

  Wiatrówki Wingun

 • Wiatrówki GAMO

  Wiatrówki GAMO

 • Wiatrówki Hatsan

  Tureckie wiatrówki Hatsan

  Turecki producent wiatrówek cieszących się niesłabnącą popularnością, szeroki wybór dopracowanych modeli w połączeniu z rozsądnymi cenami sprawił że są to jedne z najchętniej wybieranych wiatrówek. Użytkownicy tych wiatrówek szczególnie cenią sobie jednak moc karabinków są to jedne z najmocniejszych wiatrówek dostępnych na polskim rynku bez pozwolenia, co w połączeniu z dobrą jakością wykonania stanowi poważny argument skłaniający do zakupu produktu tej marki. Większość modeli tego producenta osiąga prędkości początkowe śrutu w granicach 300 m/s (oczywiście jest to uzależnione również od śrutu z jakiego strzelamy.) 

 • Wiatrówki Kandar

  Wiatrówki Kandar

  Popularne wiatrówki które od lat pozwalają zacząć przygodę ze strzelectwem. Niska cena zakupu i dosyć duże moce osiągane przez modele wiatrówek tego producenta sprawiły że jest to chętnie wybierana wiatrówka przez początkujących strzelców. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się wiatrówki wyposażone w system dolnego naciągu sprężyny, rozwiązanie tego typu spotykane jest zazwyczaj w znacznie droższych karabinkach. 

 • Wiatrówki Browning

  Wiatrówki Browning

  Wiatrówki długie/wiatrówki krótkie

 • Wiatrówki Industry Brand

  Wiatrówki Industry Brand

 • Wiatrówki inne

  Wiatrówki inne

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów