Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Plecak EDC Helikon-tex

Nowy produkt

Plecak Helikon EDC

Materiał: Cordura® 500D

Zamki: YKK®

Ilość komór: 2

Pojemność: 21 L

Więcej szczegółów

179.00 zł

Więcej informacji

Plecak EDC Helikon-tex CORDURA

Funkcjonalny plecak jednodniowy wykonany z wytrzymałej CORDURY 500D. 

Plecak charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Do dyspozycji mamy dwie komory zamykane za pomocą dwukierunkowych zamków firmy YKK. Na froncie plecaka znajdziemy panel rzepu umożliwiający łatwą personalizację plecaka, oraz mocny, regulowany  gumo-sznurek pozwalający na zamocowanie dodatkowego, niezbyt ciężkiego bagażu. Po bokach oraz w dolnej, frontowej części plecaka znajdują się taśmy montażowe w standardzie MOLLE, pozwalające na montaż dodatkowego oporządzenia.

W części stykającej się z plecami użytkownika zastosowano miękkie wentylowane gąbki podnoszące komfort używania w cieplejsze dni, plecy posiadają usztywnienie. W środku znajdziemy miejsce na wkład hydracyjny oraz otwór umożliwiający wyprowadzenie ustnika na zewnątrz.

Plecak nie bez przyczyny został nazwany skrótem EDC (everyday carry-odpowiednik-Ekwipunek Dźwigany Codziennie), dzięki niewielkim rozmiarom z pewnością docenią ten plecak osoby potrzebujące wygodnego przenoszenia bagażu na co dzień. Forma plecaka została zaprojektowana w taki sposób że nie rzuca się w oczy. EDC Helikona wykorzystuje wszystkie pozytywne cechy plecaka militarnego zachowując formę standardowego plecaka cywilnego. 

Wewnątrz mniejszej przegrody znajdziemy ściankę oddzielającą ją od komory głównej pokrytą rzepem, co ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka, możemy umieścić tam dowolne organizery wyposażone w system montażu wykorzystujący rzep. 

Szelki plecaka posiadają wygodną regulację w dużym zakresie. Dla zapewnienia stabilizacji użyto dodatkowych rozpinanych pasków łączących obie szelki, jeden na wysokości pasa a drugi na wysokości klatki piersiowej. Na szelkach znajdziemy D-ringi wykonane z mocnego tworzywa sztucznego umożliwiające doczepienie dodatkowych akcesoriów. 

Opinie

Oceń 
2019-04-17

dobry plecak

Kupiłem ten plecak przed obozem harcerskim, miał być tylko na wyjazdy ale używam go codziennie i to naprawdę fajny plecak

  Oceń 
  2019-03-31

  mocny plecak

  Jestem zadowolony, bardzo mocny plecak. Świetnie sprawdza się w mieście na rower.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Plecak EDC Helikon-tex

   Plecak EDC Helikon-tex

   Plecak Helikon EDC

   Materiał: Cordura® 500D

   Zamki: YKK®

   Ilość komór: 2

   Pojemność: 21 L

   Produkty powiązane