Sprzęt turystyczny

Dobre akcesoria turystyczne 

Wybierając się w podróż warto zadbać o dobre wyposażenie turystyczne które nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Przed wyprawą dobrze jest zaopatrzyć się najpotrzebniejsze elementy które pozwolą na bezproblemowe spędzanie czasu w warunkach polowych. U nas znajdziesz akcesoria do wypoczynku oraz upichcenia cz...

Dobre akcesoria turystyczne 

Wybierając się w podróż warto zadbać o dobre wyposażenie turystyczne które nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Przed wyprawą dobrze jest zaopatrzyć się najpotrzebniejsze elementy które pozwolą na bezproblemowe spędzanie czasu w warunkach polowych. U nas znajdziesz akcesoria do wypoczynku oraz upichcenia czegoś pod chmurką. 

Więcej

Sprzęt turystyczny Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Namioty i płachty...

  Namioty i tarpy

  Odpowiednie schronienie podczas każdej wyprawy to podstawa udanego wypoczynku. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać co będzie lepsze. Jeśli chcesz zaoszczędzić przestrzeń w swoim bagażu warto rozważyć wybór tarpa i hamaka które zmieszczą się z łatwością w plecaku i umożliwiają szybkie rozłożenie bez konieczności poszukiwania płaskiego terenu. Płachty biwakowe zyskują coraz większą popularność wśród turystów poszukujących niezakłóconego kontaktu z naturą.

 • Naczynia i sztućce...

  Menażki harcerskie i składane kubki biwakowe

  Jeśli posiadasz odrobinę talentu kulinarnego i lubisz dobrze zjeść to koniecznie musisz spróbować posiłku na świeżym powietrzu. U nas znajdziesz stalowe naczynia które pozwolą zagotować wodę i upichcić coś tuż nad ogniem. Kiedy już skomponujesz ulubioną potrawę warto użyć sprawdzonych w terenie sztućców i niezbędników turystycznych.

 • Narzędzia turystyczne

  Saperki i piły turystyczne

  W tej kategorii znajdziesz narzędzia i akcesoria turystyczne takie jak saperki czy piły, niezbędne podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zawarte są tutaj najpotrzebniejsze elementy wyposażenia nie tylko dla turysty ale i osób które lubią mieć pod ręką praktyczne urządzenia. 

 • Śpiwory

  Śpiwory turystyczne

  Bez wątpienia śpiwór jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia podczas podróży. Odpowiednio ciepły zabezpieczy nasze ciało przed nadmiernym wychłodzeniem i pozwoli wyspać się w komfortowej temperaturze. Pośród naszej oferty znajdują się zarówno modele oparte na kroju klasycznej koperty jak również tak zwane mumie, które cechują się nieco lepszymi właściwościami izolacyjnymi. Śpiwory są wybierane zarówno przez turystów jak i pracowników sezonowych. 

na stronę
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów