SKŁADANE

SCYZORYKI 

Scyzoryki to popularna nazwa składanych noży do codziennego użytku, zwykle przeznaczone do lekkich prac ze względu na konstrukcję. Podstawowym zadaniem tego typu noży jest cięcie. Niektóre ze składanych noży posiadają większą ilość funkcji takich jak nożyczki, pilnik czy różne rodzaje śrubokrętów. Właściwa nazwa dla scyzoryka określa ...

SCYZORYKI 

Scyzoryki to popularna nazwa składanych noży do codziennego użytku, zwykle przeznaczone do lekkich prac ze względu na konstrukcję. Podstawowym zadaniem tego typu noży jest cięcie. Niektóre ze składanych noży posiadają większą ilość funkcji takich jak nożyczki, pilnik czy różne rodzaje śrubokrętów. Właściwa nazwa dla scyzoryka określa narzędzie z kilkoma funkcjami, te które mają tylko jedno ostrze określa się mianem foldera, do takich noży możemy zaliczyć większość nożyków firmy Ganzo, przykładem typowego scyzoryka mogą być produkty szwajcarskiej marki Victorinox, które w większości przypadków cechują się kilkoma funkcjami jednego narzędzia. 

W naszym sklepie stale staramy się poszerzać ofertę scyzoryków różnych marek, mamy niewielkie scyzoryki w formie breloków oraz nieco większe noże składane. 

Więcej

SKŁADANE  Jest 45 produktów.

Podkategorie

 • OPINEL

  Składane noże marki Opinel

  Firma z francuskim rodowodem jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych w branży. Produkty marki Opinel oparte są na klasycznej formie kontynuowanej od wielu lat. Wyjątkowość marki podkreśla fakt opatentowanej blokady ostrza która czuwa nad bezpieczeństwem użytkownika zarówno kiedy nożyk jest rozłożony jak i złożony. Również charakterystyczną cechą noży Opinel jest płaski szlif który docenia wielu użytkowników prze prostotę ostrzenia i wysoką funkcjonalność. 

 • VICTORINOX

  Klasyczne szwajcarskie scyzoryki

  Logo tego producenta jest rozpoznawalne praktycznie w każdym miejscu świata. Charakterystyczny krzyżyk którym oznaczane są wyroby szwajcarskiej marki stał się synonimem dobrej jakości i niezawodności. Scyzoryki tego producenta oprócz bardzo dobrych właściwości użytkowych są również świetnym pomysłem na prezent. 

 • SCHRADE

  Składane noże marki Schrade

  Zdecydowanie bardziej przydatne na co dzień i łatwe do przenoszenia noże. Składane foldery których ostrza wykonane są z wysokogatunkowej stali zapewniają bardzo dobre właściwości tnące. Noże marki Schrade są wybierane przez wielu klientów, którzy cenią sobie połączenie dobrej relacji ceny do jakości. Doświadczenie tego producenta przekłada się na ergonomię użytkową oraz ciekawy i nowoczesny design. 

 • KA-BAR

  Foldery marki Ka-bar

  Noże amerykańskiego producenta cieszą się dużą popularnością, w wersji składanej dają możliwość użytkowania na co dzień przy wykonywaniu lekkich prac. Foldery Ka-bar to dobre markowe nożyki w rozsądnej cenie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów