Scyzoryki

SCYZORYKI 

Scyzoryki to popularna nazwa składanych noży do codziennego użytku, zwykle przeznaczone do lekkich prac ze względu na konstrukcję. Podstawowym zadaniem tego typu noży jest cięcie. Niektóre ze składanych noży posiadają większą ilość funkcji takich jak nożyczki, pilnik czy różne rodzaje śrubokrętów. Właściwa nazwa dla scyzoryka określa ...

SCYZORYKI 

Scyzoryki to popularna nazwa składanych noży do codziennego użytku, zwykle przeznaczone do lekkich prac ze względu na konstrukcję. Podstawowym zadaniem tego typu noży jest cięcie. Niektóre ze składanych noży posiadają większą ilość funkcji takich jak nożyczki, pilnik czy różne rodzaje śrubokrętów. Właściwa nazwa dla scyzoryka określa narzędzie z kilkoma funkcjami, te które mają tylko jedno ostrze określa się mianem foldera, do takich noży możemy zaliczyć większość nożyków firmy Ganzo, przykładem typowego scyzoryka mogą być produkty szwajcarskiej marki Victorinox, które w większości przypadków cechują się kilkoma funkcjami jednego narzędzia. 

W naszym sklepie stale staramy się poszerzać ofertę scyzoryków różnych marek, mamy niewielkie scyzoryki w formie breloków oraz nieco większe noże składane. 

Więcej

Scyzoryki Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów