NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

Nóż ze stałą głownią to podstawowe narzędzie tnące w zależności od potrzeb do wyboru mamy szereg różnych ostrzy i noży o wielu przeznaczeniach. Noże posiadające stałą głownie są powszechnie wykorzystywane zarówno przez myśliwych jak i w zakładach produkcyjnych gdzie nóż stanowi podstawowe narzędzie tnące. Prosta konstrukcja...

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

Nóż ze stałą głownią to podstawowe narzędzie tnące w zależności od potrzeb do wyboru mamy szereg różnych ostrzy i noży o wielu przeznaczeniach. Noże posiadające stałą głownie są powszechnie wykorzystywane zarówno przez myśliwych jak i w zakładach produkcyjnych gdzie nóż stanowi podstawowe narzędzie tnące. Prosta konstrukcja gwarantuje bezproblemowe użytkowanie, noże tego typu są zwykle przeznaczone do cięższej pracy i bez problemu można je wykorzystywać na biwakach do zastrugania kijka czy innych tego typu prac. Dzięki temu że są pozbawione mechanizmów nie musimy obawiać się że nóż może się złożyć czy rozkręcić podczas pracy. 

Wśród noży ze stałą głownią znajdziemy wiele rodzajów ostrza zwykle mają one różne funkcję dlatego wybierając nóż powinniśmy dobrze przemyśleć do czego będzie on używany dlatego że niektóre ostrza mają bardzo wąskie przeznaczenie. Jedno z najpopularniejszych ostry to typ Drop point, charakteryzuje się wysoką uniwersalnością dzięki temu że kształt głowni noża zapewnia wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką funkcjonalność podczas wykonywania czynności. 

Więcej

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • GLOCK

  NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ GLOCK

  Szczególnie doceniane przez pasjonatów survivalu i żołnierzy którzy cenią sobie wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i dobrą jakość materiałów. Noże marki Glock to gwarancja wysokiej funkcjonalności i jakości znanego na całym świecie producenta. Jeśli potrzebujesz solidnego noża do lasu z pewnością Glock sprawdzi się w tej roli idealnie. 

 • MORAKNIV

  SZWEDZKI PRODUCENT NOŻY MORAKNIV 

  Firma zdobyła ogromną popularność wśród użytkowników za sprawą świetnej ergonomii i przystępnej ceny zakupu. Nie bez znaczenia jest fakt ogromnego wyboru wśród oferty tego producenta. Noże Morakniv to przede wszystkim bardzo dobra jakość stali i wysoka funkcjonalność w każdych warunkach oraz specjalistyczne ostrza przeznaczone do ściśle określonych funkcji. Marka Morakniv to niekwestionowany lider w produkcji noży.

 • MUELA

  Muela

 • SCHRADE

  NOŻE SURVIVALOWE SCHRADE 

  Nieprzeciętny design i świetne właściwości tnące stosowanej stali to cechy którymi w prosty sposób można opisać produkty marki Schrade. Wśród wielu modeli znajdują się zarówno nieduże nożyki typu neck knife jak i pokaźne duże noże do survivalu. Lata doświadczenia w produkcji zaowocowały ergonomicznymi kształtami rękojeści i użytkowym charakterem połączonych w narzędzie nieuznające kompromisu. Noże marki Schrade są również chętnie wybierane przez myśliwych. 

 • KA-BAR

  NOŻE WOJSKOWE KA-BAR

  Wysokiej jakości noże amerykańskiej marki KA-BAR bardzo dobrze znane pasjonatom ekstremalnych wypraw i survivalu. Przez wielu użytkowników uważane za najlepsze noże produkowane seryjnie. W ofercie producenta klasyczne noże szturmowe sygnowane logo amerykańskiej jednostki USMC ze skórzaną rękojeścią. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów