NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

Nóż ze stałą głownią to podstawowe narzędzie tnące w zależności od potrzeb do wyboru mamy szereg różnych ostrzy i noży o wielu przeznaczeniach. Noże posiadające stałą głownie są powszechnie wykorzystywane zarówno przez myśliwych jak i w zakładach produkcyjnych gdzie nóż stanowi podstawowe narzędzie tnące. Prosta konstrukcja...

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ

Nóż ze stałą głownią to podstawowe narzędzie tnące w zależności od potrzeb do wyboru mamy szereg różnych ostrzy i noży o wielu przeznaczeniach. Noże posiadające stałą głownie są powszechnie wykorzystywane zarówno przez myśliwych jak i w zakładach produkcyjnych gdzie nóż stanowi podstawowe narzędzie tnące. Prosta konstrukcja gwarantuje bezproblemowe użytkowanie, noże tego typu są zwykle przeznaczone do cięższej pracy i bez problemu można je wykorzystywać na biwakach do zastrugania kijka czy innych tego typu prac. Dzięki temu że są pozbawione mechanizmów nie musimy obawiać się że nóż może się złożyć czy rozkręcić podczas pracy. 

Wśród noży ze stałą głownią znajdziemy wiele rodzajów ostrza zwykle mają one różne funkcję dlatego wybierając nóż powinniśmy dobrze przemyśleć do czego będzie on używany dlatego że niektóre ostrza mają bardzo wąskie przeznaczenie. Jedno z najpopularniejszych ostry to typ Drop point, charakteryzuje się wysoką uniwersalnością dzięki temu że kształt głowni noża zapewnia wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką funkcjonalność podczas wykonywania czynności. 

Więcej

NOŻE ZE STAŁĄ GŁOWNIĄ Jest 16 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów