Strzelectwo

Wiatrówki karabinki i pistolety oraz ASG

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiatrówki karabinki oraz pistolety wielu uznanych producentów. Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz wiatrówki Umarex, Hatsan, Crosman, Gamo. Posiadamy również akcesoria wiatrówkowe. Sklep stacjonarny z wiatrówkami znajduje się w Łukowie, jeśli nie mam...

Wiatrówki karabinki i pistolety oraz ASG

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiatrówki karabinki oraz pistolety wielu uznanych producentów. Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz wiatrówki Umarex, Hatsan, Crosman, Gamo. Posiadamy również akcesoria wiatrówkowe. Sklep stacjonarny z wiatrówkami znajduje się w Łukowie, jeśli nie mamy konkretnego modelu na sklepie zawsze istnieje możliwość zamówienia konkretnego modelu.

Więcej

Strzelectwo Jest 64 produktów.

Podkategorie

 • Wiatrówki

  Wiatrówki do strzelectwa rekreacyjnego 

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele ciekawych wiatrówek zarówno karabinków jak i krótkich wiatrówek. Większość wiatrówek-karabinków zasilana jest za pomocą sprężyny dzięki czemu strzelają z dużą mocą. Większość wiatrówek długich posiada również gwintowane lufy (są dostępne bez pozwolenia) dzięki czemu strzelanie z takich karabinków jest precyzyjne, a przy użyciu śrutu odpowiedniej jakości gwarantuje celne trafienia na dużych dystansach.

  W ofercie naszego sklepu znajdują się także krótkie wiatrówki zasilane z kapsuły Co2 główną zaletą tych wiatrówek jest szybkostrzelność, bowiem bez konieczności przeładowywania możemy oddać nawet kilkadziesiąt strzałów, jednak w przeciwieństwie do wiatrówek karabinków zasięg skuteczny jest dużo mniejszy. To jaką wiatrówkę wybierzesz zależy wyłącznie od ciebie, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze jakiegoś modelu-zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Łukowie. 

 • ASG

  AIR SOFT GUN-ASG

  W sklepie znajdziesz akcesoria oraz amunicję do ASG. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria zasilające takie jak Green Gas czy kapsuły CO2. Jeśli zastanawiasz się gdzie w Łukowie dostaniesz kulki do ASG-zapraszamy do nas. Posiadamy również odzież która idealnie sprawdzi się podczas rozgrywek ASG. 

 • Akcesoria

  Akcesoria do broni 

  W naszym sklepie ciągle rozbudowujemy ofertę kierowaną do użytkowników broni ostrej, dlatego w naszym sklepie znajdziesz akcesoria przeznaczone do konserwacji przechowywania bądź przenoszenia broni. Posiadamy również preparaty konserwujące oraz wyciory czy też kabury. Ciekawą propozycją jest saszetka typu nerka do ukrytego noszenia broni, dzięki nie pozornym kształtom nie wzbudza podejrzeń a jednocześnie zapewnia skuteczne zabezpieczenie dla pistoletu. Jeśli potrzebujesz konkretnego produktu skontaktuj się z nami, a my postaramy się zapewnić dostęp do interesującego cię asortymentu.

 • Łucznictwo

  Łuki bloczkowe oraz klasyczne

  W naszym sklepie znajdziesz łuki do strzelectwa sportowego, wbrew pozorom łuk to bardzo niebezpieczna broń i mimo archaicznej konstrukcji potrafi zapewnić mnóstwo emocji podczas strzelania. Łuki bloczkowe charakteryzują się dużą siłą strzału, ale nie wymagają użycia dużej siły przy przytrzymywaniu cięciwy. Zastosowanie bloczków pozwala na dłuższe celowanie co z kolei przekłada się na świetne wyniki celności. Łuki klasyczne zapewniają również wiele frajdy jednak w przypadku dużych, mocnych łuków trzeba liczyć się z dużą siłą używaną do naciągnięcia cięciwy.

 • Wiatrówki/akcesoria

  Akcesoria do wiatrówek

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do wiatrówek, od preparatów do konserwacji czy śrutu przez lunety oraz celowniki laserowe po pokrowce do przenoszenia. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów