Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Łuk bloczkowy Poe Lang Kirupira CAMO

277

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399.00 zł

Więcej informacji

Łuk bloczkowy Poe Lang Kirupira CAMO

Nowoczesny design w połączeniu z nietuzinkowym kamuflażem REAL TREE sprawia że jest to jedna z ciekawszych propozycji w swojej kategorii cenowej. Dzięki bloczkowemu naciągowi cięciwa tego łuku jest łatwa w naciąganiu, co przekłada się na bardzo efektywny trening. Niewielka siła potrzebna do naciągnięcia cięciwy sprawia że celowanie jest długie i precyzyjne, co bezpośrednio przekłada się na szybką naukę strzelectwa.

Demontowane ramiona umożliwiają łatwe przewożenie, dzięki czemu możemy cieszyć się z dobrej zabawy na wakacjach, czy zabrać ten łuk na krótki wypad za miasto.

Majdan wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a ramiona z elastycznego włókna szklanego. Bloczki łuku umieszczone są niesymetrycznie, przez co urządzenie oferuje większą siłę strzału niż pozwala na to elastyczność ramion.

Przedramię strzelca zabezpiecza specjalny ochraniacz który jest w zestawie, a palce przed zmęczeniem, wynikającym z treningu, ochroni profilowana nakładka ze sztucznej skóry. Dopełnieniem kompletu jest tradycyjny celownik łuczniczy ułatwiający precyzyjne trafianie w cel.

Zestaw zawiera:

łuk Kirupira,

2 strzały z włókna węglowego,

dwuczęściowy kołczan,

ochraniacz na przedramię,

łatka na palce.


Specyfikacja:

Długość całkowita: 89 cm

Siła naciągu: 20 lb

Waga: 0,87 kg

Opinie

Napisz opinię

Łuk bloczkowy Poe Lang Kirupira CAMO

Łuk bloczkowy Poe Lang Kirupira CAMO

REAL TREE CAMO

Produkty powiązane