Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

TORBA CAMO INDY

Nowy produkt

Więcej informacji

TORBA CAMO INDY 

Torba do noszenia na ramieniu. Posiada regulowany pasek umożliwiający dostosowanie do potrzeb każdego użytkownika. Na pasku nośnym znajduje płaska, szeroka poduszka na której rozkłada się ciężar torby. Cechą charakterystyczną tej torby jest duża ilość kieszeni, która z początku użytkowania może wydawać się myląca, ale z czasem kiedy znajdziemy odpowiednie miejsca dla naszych przedmiotów okaże się świetnym pomysłem na uporządkowanie ekwipunku. W torbie przewidziano wiele ciekawych rozwiązań i kieszeni do przenoszenia różnych do przenoszenia różnych przedmiotów.  

W bocznej części umieszczono podłużną, smukłą kieszeń zamykaną  na dwukierunkowy zamek, kieszeń sprawdzi się idealnie do schowania pałki, nożyka czy też średniej wielkości latarki. Na kieszeni znajduje się wszyty niewielki karabińczyk, który może się przydać do zablokowania suwaka przez przypięcie, lub można na nim zaczepić smycz łańcuszek bądź cokolwiek co zmieści się na karabińczyku. Na boku kieszonki znalazło się miejsce na taśmę typu MOLLE, więc tutaj także możemy coś zaczepić, to dobre miejsce na przewleczenie linek. Wewnątrz bocznej kieszeni kieszeni umieszczono kolejną płaską kieszeń dla utrzymania porządku. 

W przedniej części torby znajduję się duża klapka z panelem rzepu, zapinana na wygodną szeroką klamrę z tworzywa sztucznego, dzięki dużym rozmiarom klamrę można obsługiwać także w rękawiczkach. Dodatkowo na klamrze umieszczono przesuwane zabezpieczenie  przed przypadkowym otwarciem. Na górnej części klapy znajdziemy kieszeń zamykaną dwukierunkowym zamkiem. Po otwarciu mamy do dyspozycji szeroki panel rzepu, niewielkie parciane oczko do zaczepiania oraz dodatkową kieszeń zapinaną na rzep.

Po otwarciu klapy mamy do dyspozycji szeroki panel taśm kompatybilnych z systemem MOLLE, tutaj możemy zaczepić dodatkowy osprzęt typu zasobnik,czy też apteczkę.

Za raz za panel znajduje się płaska komora zamykana za pomocą dwukierunkowych zamków, a w niej organizer na długopisy i kieszenie na dokumenty. Po przeciwnej stronie umieszczono płaską przezroczystą kieszeń z możliwością przenoszenia w w niej map.

Za tą komorą znajduje się jeszcze jedna nieco większa komora do której dostęp mamy od góry za pomocą dwukierunkowego zamka błyskawicznego. W bocznych częściach wewnątrz znajdują się wąskie głębokie kieszonki, oraz jedną wąską przypinaną na rzep przegródkę.

Długość pasa nośnego: 130 cm 

Pojemność ok. 3,5 litra.

Wymiary ok. 25 x 23 x 12 cm.

Materiał – Poliester 600D.

Waga ok. 650 g.

Opinie

Napisz opinię

TORBA CAMO INDY

TORBA CAMO INDY

CZARNA

Produkty powiązane