Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

359

Nowy produkt

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN MOD 70 STG


Hatsan to producent którego nie trzeba nikomu przedstawiać, dopracowane konstrukcje karabinków w połączeniu z wysokimi mocami wystrzałów sprawiają że są to jedne z najchętniej wybieranych wiatrówek. Dzięki dobrej relacji ceny do osiągów i jakości wykonania, praktycznie nie mają konkurencji. Karabinki tureckiego producenta cieszą się uznaniem zarówno osób początkujących, jak i strzelców z doświadczeniem. 

Hatsan MOD 70 to karabinek dla każdego kto szuka mocnej i precyzyjnej wiatrówki poniżej 500 zł. Jest to wiatrówka posiadająca dużą siłę wystrzału, zbliżoną do górnej dozwolonej granicy 17 J, dzięki czemu jest to jedna z najmocniejszych wiatrówek bez pozwolenia. Moc którą dysponuje karabinek pozwala na oddawanie strzałów z dużej odległości, jednak należy pamiętać że zasięg skuteczny wiatrówki zależy przede wszystkim od zastosowanego śrutu. W przypadku tej wiatrówki przy zastosowaniu odpowiedniego śrutu spokojnie osiągniemy dobre wyniki na dystansie 50-70 metrów. Oczywiście śrut leci jeszcze dalej i z pewnością osoby bardziej doświadczone będą mogły pochwalić się wynikami na jeszcze większych dystansach, gdyż granica bezpieczeństwa dla tego typu wiatrówek wynosi ok 800 metrów.

Łoże wiatrówki zostało wykonane z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu wiatrówka jest odporniejsza na uszkodzenia wynikające np z upadku. Tego rodzaju kolba ułatwia również przechowywanie, ponieważ w przeciwieństwie do drewna nie ma tendencji do rozsychania. 

Z pewnością bardziej zaawansowani strzelcy docenią  pełni regulowany spust Quattro Trigger, dzięki czemu można dostosować jego parametry do własnych oczekiwań. Innym równie istotnym systemem, który znajdziemy w tej konstrukcji jest SASTM który odpowiada za zmniejszenie siły wstrząsu podczas wystrzału, jest to szczególnie istotna cecha podczas stosowania optyki.

Wiatrówka posiada gwintowaną lufę.

kaliber: 4.5 mm
prędkość początkowa: do 305 m/s (w zależności od użytego śrutu)
automatyczny bezpiecznik 
system SAS™
spust Quattro Trigger ( z regulacją)
kolba: polimerowa
długość: 113 cm
długość lufy: 45 cm
waga: 3,2 kg. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

4,5 mm

Produkty powiązane