Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Browning M-Blade

Nowy produkt

Więcej informacji

Wiatrówka Browning M-Blade 

Bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących nietuzinkowej wiatrówki na początek swojej przygody ze strzelectwem. Staranne wykonanie oraz nowatorski design nadają charakter nawiązujący do długoletniej tradycji producenta broni Browning.

Gruba końcówka lufy sprawia że karabinek wygląda bardzo poważnie i nie zdradza kalibru wynoszącego 4,5 mm. Oprócz funkcji estetycznych sprawdza się podczas napinania sprężyny, zapewnia łatwy chwyt.

Karabinek został wyposażony w napęd klasyczną sprężyną i napinanie za pomocą przełamania lufy. Takie rozwiązanie przyczynia się do bezpieczeństwa podczas ładowania śrutu, oraz szybkości załadowania. 

Precyzyjne spasowanie poszczególnych części wiatrówki, jak też stosunkowo niska moc wiatrówki sprawiają że nawet niedoświadczony strzelec z łatwością poradzi sobie podczas obsługi.

Dodatkową zaletą jest zastosowanie przyrządów celowniczych typu TRU GLO, mocno kontrastująca szczerbinka i muszka umożliwiają łatwe i celne strzały. Szczerbinka posiada regulacje w zakresie pion-poziom. Kolba wiatrówki została wykonana z wysokiej klasy polimeru, co bezpośrednio przekłada się na wygodę strzelania i wytrzymałość całej konstrukcji.

Kaliber: 4,5 mm

Moc: 10 J

Długość całkowita: 990 mm

Waga: 2,3 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Browning M-Blade

Browning M-Blade

4,5 mm

Produkty powiązane