Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Nowy WIATRÓWKA HATSAN MOD 90 Zobacz większe

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

678

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

515.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

Klasyczny karabinek o dużej energii wystrzału, który z pewnością docenią doświadczeni strzelcy. Model 90 to sprawdzona konstrukcja produkowana już od kilku lat, jest to jeden z lepiej rozpoznawalnych modeli tego producenta. Zdecydowaną zaletą różniącą ten karabinek od tańszych propozycji jest regulowany spust, który umożliwia dopasowanie sposób jego działania.

Wiatrówka została wyposażona w szynę 11 mm umożliwiającą montaż optyki w tym standardzie. Osada wykonana została z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym, jest to materiał który nie wymaga specjalistycznej konserwacji. Dla poprawienia komfortu strzelania w miejscach chwytu wiatrówki zastosowano ryflowania poprawiające stabilne celowanie.

Analogowe przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w dwóch płaszczyznach szczerbinki pozwalają na celowanie w warunkach słabego oświetlenia dzięki światłowodom TRU-GLO.

Jest to jedna z najmocniejszych wiatrówek na którą nie jest potrzebne pozwolenie. 

O bezpieczeństwo podczas strzelania dba automatyczny bezpiecznik uruchamiany po napięciu sprężyny, został on umieszczony w tylnej części karabinka dzięki czemu obsługa jest intuicyjna. 

Prędkość początkowa: 305 m/s (uzależniona od rodzaju użytego śrutu)

Długość całkowita: 1135 mm

Waga: 3,4 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

4,5 mm

Produkty powiązane