Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Plecak Raccoon Helikon-tex Zobacz większe

Plecak Raccoon Helikon-tex

68

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

219.00 zł

-15.00 zł

234.00 zł

Więcej informacji

Plecak Raccoon Helikon-tex /oliwkowy

Jeśli szukasz solidnego plecaka na krótkie wyprawy, jest to propozycja dla Ciebie. Przemyślana konstrukcja bazująca na sprawdzonych rozwiązaniach sprawia że plecak jest bardzo wygodny w użytkowaniu. 

To plecak o uniwersalnym przeznaczeniu dla wymagających użytkowników. 

Wyposażony został w system MOLLE dzięki któremu w łatwy sposób dostosujemy plecak do naszych potrzeb.

W głównej komorze zastosowano kieszeń przeznaczoną do przenoszenia wkładu hydracyjnego. 

Plecak posiada kieszeń zewnętrzną o wielkości około połowy komory głównej. Komory plecaka zamykane są na solidne zamki błyskawiczne. Na komorze zewnętrznej znajduje się rzep umożliwiający montaż naszywek. Na tej samej komorze znalazła się przepleciona mocna guma umożliwiająca przytroczenie do plecaka np. śpiwora.

Stabilizację zapewnia zastosowanie dwóch pasków spinających szelki plecaka na wysokości klatki piersiowej oraz pasa.

Wewnętrzna strona plecaka została wykończona wygodnymi gąbkami pokrytymi oddychającą siatką, takie rozwiązanie z pewnością docenimy w cieplejsze dni. W kieszeni zewnętrznej znajdziemy organizer do pomieszczenia mniejszych przedmiotów i zachownia porządku.

Pojemność plecaka: 20 litrów

Wymiary: 45 x 24 x 20 cm

Materiał: Cordura®

Waga: 1190 g

W plecaku znajdziemy tylko to co jest najbardziej potrzebne, czyli solidne materiały i kieszenie zaprojektowane w przemyślany sposób. Próżno szukać w tym plecaku wielu małych, często nie przydatnych kieszeni, które tylko przeszkadzają kiedy chcemy zmieścić odzież bądź inne dosyć duże przedmioty.

Dlaczego plecak Helikon-tex Raccoon zbiera dobre opinie?

Plecak Helikon-tex Raccoon Mk2 to plecak dopracowany i przemyślany, praktycznie każda funkcja plecaka została zaprojektowana w sposób który rzeczywiście umożliwia wykorzystanie jej w konkretnym celu, kiedy inne plecaki tego typu nawiązują wyglądem do plecaków militarnych. To co jest istotne w plecakach tego typu to ich praktyczność. W przypadku tego konkretnie modelu otrzymujemy solidną konstrukcję umożliwiającą wykorzystanie w każdej sytuacji, możemy spokojnie stosować plecak zarówno na co dzień w mieście, jak też zabierać go na krótkie wypady na łono natury.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plecak Raccoon Helikon-tex

Plecak Raccoon Helikon-tex

Oliwkowy

Produkty powiązane